Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 288
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

При мен купена - и на айпад 1, и на айфон - все дърво :wall:, въпреки че като му дадох да показва последното мнение, днес не e правила драма. По мои чисто теоретични предложения - нещо не се разбира с плъгина във форума относно новите мнения...

Редактирано от edinak
Адрес на коментара

треба да пробваме двата ,мацинка ...ако твоя сега не сбъгясва,а моя още "засича" ,ше го настройвам и аз така..

Леле! Ти не спиш ли веее Мацко? Вземи малко баби при теб, и иди някъде да се наспиш, че ще вземеш - вместо да извадиш нЕкой зъб, да "посадиш" три нови :hilezh:

Да, при мен като му дам да показва последното мнение не сбъгясва. Върна ли го на първото непрочетено - и веднага - ДЗЪНН - проблем. Не е много гот, защото ако са напампуркани едни 50-60 поста откакто си чел пада едно връщане...

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
  • 2 months later...
  • 1 month later...

даааа и въпреки тва ми пише ,че паролата или нейма са ми грешни или Хадмина е рестриктнал свързването via тапаталк :angry:

ми инстални си платената версия ве .....

ти така ли напраЙ вее? :hilezh:

Адрес на коментара

стиа лъгА вее :lol:

как се плаща,я кАжи тогаа :rolleyes:

ми с кредитната ми карта ве ...ма вие арабите нема как да знаете това ...щот винаги плащате кеш, на ръка или в брой

Редактирано от Kadiev
Адрес на коментара

Абе как в цялата тема все един-двама имате проблеми с ТапаТалк-а? :)

Всичко му работи чудесно! Единствено редактирането на мненията можем да го отчетем като проблем :wink:

Адрес на коментара

Абе как в цялата тема все един-двама имате проблеми с ТапаТалк-а? :)

Всичко му работи чудесно! Единствено редактирането на мненията можем да го отчетем като проблем :wink:

Проблем с тапаталка има. И не са само един-двама, а просто на останалите (включая вече и мен) им (ни) е писнало да пишем. Явно е че никой не го брига, и не му се занимава - защо да се хаби безмислено задклавиатурно време?

  • Like 2
Адрес на коментара

А можеше просто да ви писне да пишете само като се сетите, че при нас нещата с Тапа-та се свеждат до въвеждането на 2-3 реда и ъплоудването на една директория.

НЯМАМЕ контрол върху нещата! Преживейте го или от тук насетне се оплаквайте директно на техния съпорт.

Адрес на коментара

Абе как в цялата тема все един-двама имате проблеми с ТапаТалк-а? :)

Всичко му работи чудесно! Единствено редактирането на мненията можем да го отчетем като проблем :wink:

E как не те беше срам да се изцепиш така? Всички имаме проблем с тапаталк-а! И с платена, и с неплатена версия. Само с този форум.

...Преживейте го или от тук насетне се оплаквайте директно на техния съпорт.

И с онзи проблем така се случи.

Адрес на коментара

Кой е "онзи" проблем, че още спя? :unsure:

Нотификейшън мейли на всяко мнение, вместо само на първото непрочетено. Беше си писал със съпорта и последно бяха казали нещо от рода: "Така ще е." :hilezh:

Споменавам го, защото и двата проблема се свързани със следеното на форума, просто два различни начина, като нито един не работи коректно.

Адрес на коментара

А можеше просто да ви писне да пишете само като се сетите, че при нас нещата с Тапа-та се свеждат до въвеждането на 2-3 реда и ъплоудването на една директория.

НЯМАМЕ контрол върху нещата! Преживейте го или от тук насетне се оплаквайте директно на техния съпорт.

Последно - има ли проблем, или няма?

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...