Jump to content

Recommended Posts

За потребителите на Nokia + Symbian -> Tapatalk is not working.

Hi again everybody. I've just updated my x6 to the latest firm version: 32.0.2. Inmediatly I instaled the tapatalk client but no success. Is there any kind of graphic library I shoud have to make it run properly?

Thank.

Hello,

I am regret to tell you that we have stopped the support and development of Nokia app.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
  • 4 months later...
  • Отговори 288
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

имам проблем с показването на прочетените теми, когато прочета някоя тема и тя отново ми стои непрочетена, някой знае ли как да отстраня проблема ?

Адрес на коментара

изкарва ми грешка:

Failed to connect to forum, please check with the forum administrator if this problem persist

Когато дам рефреш пак не може да се свърже, трябва да изляза от тапа-та и пак да вляза за да се ъпдейтнат темите

Редактирано от wolverine
Адрес на коментара

имам проблем с показването на прочетените теми, когато прочета някоя тема и тя отново ми стои непрочетена, някой знае ли как да отстраня проблема ?

...

Failed to connect to forum, please check with the forum administrator if this problem persist

Мда, от време на време и при мен се случва, но не съм търсил решение.

Редактирано от Zaharieff
Адрес на коментара

Мда, от време на време и при мен се случва, но не съм търсил решение.

То незнам дали можем да направим нещо, по скоро си мисля че не се упдейтва навреме това което правим, например сутринта пращам съобщение и след малко гледам и не мога да го видя , още не беше отразено. Мисля си може би че Tapatalk плъгина нещо от време на време се крашва. Снощи пък ми показваше че всичко е прочетено а дефакто не беше. И така ... нека компетентните админи да погледнат, иначе приложението е яко

Адрес на коментара

Мисля, че проблемът е в Tapatalk и админите няма как да го оправят. Новите мнения във форума се показват коректно, докато го преглеждам през компютъра.

Адрес на коментара
  • 4 weeks later...

При мен е същото напоследък. Тапаталка е платен. И през айфон, и през айпад, и през айпод - все греда.

В други форуми го няма :gruebel:

Дали може някой да го погледне?

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...