Jump to content

312мм спирачни дискове, въпрос?


Recommended Posts

Колеги сток съм с 288мм дискове ама ми се търкалят тука едни 312мм имам и съпорти от ТТ .

Та въпроса ми е ако сложа 312мм дисковете със апатат АТЕ54 (с които съм си в момента) ще се наложе ли да се сменят маркучите ?

И ако има (а то има доста) някои които е правил тази операция да ми подскаже всичко плуг и плеи ли е или трябва някакво побългаряване?

Понеже бях чел че се подлагало някакви шаиби или планки ?

Мерси предварително :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правил съм такъв ъпгрейд. Не съм сменял маркучи. Но апарата на 288 при мен беше57мм.

Апарат 54 се слага на 280мм дискове.

Редактирано от robobug
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правил съм такъв ъпгрейд. Не съм сменял маркучи. Но апарата на 288 при мен беше57мм.

Апарат 54 се слага на 280мм дискове.

ами твоита каляска сигурно е А4 или А6 2.5 нещо такова те сток са с 57 ,при А3 и ТТ е 54 от спецификациите които съм чел ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги сток съм с 288мм дискове ама ми се търкалят тука едни 312мм имам и съпорти от ТТ .

Та въпроса ми е ако сложа 312мм дисковете със апатат АТЕ54 (с които съм си в момента) ще се наложе ли да се сменят маркучите ?

И ако има (а то има доста) някои които е правил тази операция да ми подскаже всичко плуг и плеи ли е или трябва някакво побългаряване?

Понеже бях чел че се подлагало някакви шаиби или планки ?

Мерси предварително :)

Слагаш само диска + съпорта.

Апарата и останалото си ги оставяш.

Четох,че с 57 се упражнявал 12% по-добър натиск и оттам спиране,но нека и някой по-запознат да каже.

Взех си съпорти от ТТ,но то беше с 54 и затова останах със моите 57.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за какво е тоя съпорт и каде се слага защото аз имам дискове и апарати от а8 4.2 но апарата нестава дупките на болтовете нестават по широки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

na A8 4,2 e sys 321mm дискове с двубутални апарати , които нямат общо със тези , които се обсъждат в темата!!

Инак да няма да ти станат тези апарати ... ще ти трябва и целия шенкел за да съвпаднат болтовете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а до колко може да се довери човек на подобен преходник, не разбирам от подобни интервенции и много ме плаши такова изпълнение, може и да не съм прав, иначе съм се огледал в един апарати от А6 4.2 с дискове и ми е мерак да ги бодна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...