Jump to content

Търся Аудита до 2.0 атмосферни за сверка


Recommended Posts

Ок. Щом си решил, че имаш шанс :hilezh: За всеки сучай ми го подари след гонката, защото докато я провеждаме ще ти е нужно :lol2:

Нали искаше 1,8 ТТ, аз ти предложих 1,8 А4-ка комби и куатро дет е по-тежка. Ще идваш ли до София последно или се оака?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 120
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Абе човек като си траеш изглеждаш глупав, но като проговориш го доказваш.

Темата не е за хранилки, няма кой да ме затапи (особено глупак като теб), има си заглавие, за това стига с тоя спам. Знам, че ти е трудно да разбереш какво ти говоря, затова го прочети 4 пъти и веднъж бавно (като при пожарникаите) :hilezh:

п.п. До София ще намина, но нямам представа точно кога, съжалявам, че не мога да дам точна дата.

Редактирано от rulemaker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе човек като си траеш изглеждаш глупав, но като проговориш го доказваш.

Темата не е за хранилки, няма кой да ме затапи (особено глупак като теб), има си заглавие, за това стига с тоя спам. Знам, че ти е трудно да разбереш какво ти говоря, затова го прочети 4 пъти и веднъж бавно (като при пожарникаите) :hilezh:

п.п. До София ще намина, но нямам представа точно кога, съжалявам, че не мога да дам точна дата.

Продължавай в тоя дух и ще отнесеш ХУЯ,траст ми лешпер!И като събереш пара за винетка и наминеш,земи звънни да те водя на ски?

Ма то пък сняг няма е ще караш лифта,тоя открития до Черни Връх..супеЛ а?

Редактирано от Tani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не бе плюнки, сополи, кола и чипс... чета си,хапвам си и изведнъж както джвакам АХАХХАХАХА и всичко по монитора :hilezh:

Е за те това влиза У тоя форум...

Сещам се за 1 хубава БГ песен която започваше така "айде провикна се турския паша от панагюрищее". Това е началото оставям ЧЕПО да измисли останалото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хранилката е номер 1 :hilezh:

По темата: Млекопроизводителя, що не обаждаш че си 160 коня бе. В линка от руския сайт пише че си 105... Както и да е, тогава си ми кандидат за ACK-то :lol2:... Няма смисъл да пробваме. Хич.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за смешника дето ми обяснява, че нямало скъпи коли в Панагюрище да се поинтересува малко, кои са братята Ангелови и какъв авто парк имат само те. Общо взето коли и джипове, които си гледал само на картинки и на изложения!

Що се отнася до образование имам магистратура по двигатели с вътрешно горене и в момента карам второ висше по което ще е с магистратура молекулярна биология, така че по темата образование си доста далеч.

Може да си много образован, но си толкова заблуден на тема автомобили, че още 5 висши няа те оправят... :hilezh:

Бягай да предизвикваш братята и да им обясняваш колко са заблудени щото автопарка не им е само Хонда...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе човек като си траеш изглеждаш глупав, но като проговориш го доказваш.

Скии ся паляк, тая реплика/от некъв филм от 70-те/ ше седиш вечер и ше си я повтаряш пред огледалото, все по некое време ше го проумееш. Батката с ниското чело и мноото дипломи, принтирани в селското читалище. :hilezh:

Темата не е за хранилки, няма кой да ме затапи (особено глупак като теб), има си заглавие, за това стига с тоя спам. Знам, че ти е трудно да разбереш какво ти говоря, затова го прочети 4 пъти и веднъж бавно (като при пожарникаите) :lol2:

И за кво е темата ве, превъзбуден агроджентълмен? Щот в тая бозица комбинирана със селско тарикатския ти стил и превъзбуда, освен да ти сипваме, друго няя да се случи. Идвай и се доказвай, не некви неясни тъпни, ма дайте на лични, ма елате на село на мегдана, до чешмата. Идваш и ни показваш, казваш вечер и отиваме. Идваш, насираме те и си тръгваш пълен с впечатления, ако си мноо надъхан мое се е поплюеме, мое земеш орално и некоя пръдня, как дойде. Ти ше определиш програмата.

А за тва дали мога да затапя умствено ограничен селянин като теб, за ся ше се направя на непрочел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: целия треперя, честно. Айде стига спам, дайте по-сериозно. Вече има 3-ма кандидати от столицата, така че може да се организира нещо. Двама от колегите оставиха номера за връзка, третия още не е но все пак и аз не знам кога точно ще имам път към Сф. Все пак ако някой пък пътува към Пловдив може да пише едно лично и пак да се организираме.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идвай да те пускам на служебния навес дето е 2.0 хашдей и пали за Карабунар моменталически :hilezh:

0892241024 Баси веселото ще стане.Метни една снимка да те отбележа и тебе в подписа като те прасна.

Редактирано от Tani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да си много образован, но си толкова заблуден на тема автомобили, че още 5 висши няа те оправят... :hilezh:

Бягай да предизвикваш братята и да им обясняваш колко са заблудени щото автопарка не им е само Хонда...

Мне, автопарка е с Ферарита, всички почти всичките М-ки и АМГ-та, те не са почитатели на Японските коли.

А иначе KYPO аз не мисля да обикалям Бг, за да се доказвам на всеки заблуден Ауди фен. Просто като имам път към столицата ще звънкам на момчетата които оставиха номера и все ще успеем да проведем някаква гонка, също така ако те имат път към Пловдив ще пишат, за да организираме нещо. Сега аз кво да направя, че не можете да приемете, че 1.6 върви повече от 2.0. Мойта кола е без каквито и да е модове, освен едно Тайп РС гърне (да си бръмкам), и едно конусно филтърче (по същата причина).

Редактирано от rulemaker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За такива като теб, визов режим и караулка на влизане в Пловдив...Ако решиш да идваш на пазар в града да продаваш картофите, мога да ти уредя едно А6 2.5 ТДИ ръчка, което съм сигурен, че ще те остави леко замислен...

Мне, автопарка е с Ферарита, всички почти всичките М-ки и АМГ-та, те не са почитатели на Японските коли.

Ами явно хората , освен пари имат и акъл, не са като теб, само дипломи...

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те не са почитатели на Японските коли.

Беги да ги светнеш къде е истината, мое им кажеш да излизат с най-бързото дет имат на чертата с Ондата с якия интейк. Аве те питам тая мания ти ли я сложи, в сми подарък ти е и ти беше неудобно да не обидиш някой, или така си беше колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така я вкарах от Австрия миналата година, не съм я правил аз. Предишната ми Хонда ме кефеше повече, но тя умря в една катастрофа :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така я вкарах от Австрия миналата година, не съм я правил аз. Предишната ми Хонда ме кефеше повече, но тя умря в една катастрофа :hilezh:

И карач ще дойдеш май?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега аз кво да направя, че не можете да приемете, че 1.6 върви повече от 2.0. Мойта кола е без каквито и да е модове, освен едно Тайп РС гърне (да си бръмкам), и едно конусно филтърче (по същата причина).

Ма мноо ясно ве инженерче, върви. Батка с дипломи, кг/кс сила и съотношение, нещо случайно да ти говори, или викаш АТТ го минА, агне плюс две дамаджани червено винце и материята ти е леко неясна?

Така я вкарах от Австрия миналата година, не съм я правил аз.

Каплан Ресули, натурализирания австриец от албански произход/първия собственик/ е бил творец и маняк, не мое му се отрече. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И карач ще дойдеш май?

Мда, нещо такова. Имам и лиценз от на Илия Царски курсовете за рали състезатели :hilezh: а и колата ми само при него се сервизира.

Редактирано от rulemaker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така я вкарах от Австрия миналата година, не съм я правил аз. Предишната ми Хонда ме кефеше повече, но тя умря в една катастрофа :lol2:

На 20 бех у Панагюрище,що не видех по-рано темата,че да я видим тая 'Онда :hilezh:

Ше доде ми се стува като на Рибата колата,дет уж била сток,ама не съвсем,това било подобрено ,онова и то и цепеше доволно.

Та кажи ся к'о имаш по бричката че правиш на толкова смел.

Аз съм 1.6 и щехме се замерим.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами гърне и филтър само. Това е клип преди смяната на сигменти, филтри и т.н. http://www.youtube.com/user/rulemakerR?fea...u/3/PkoxmDNoR2U , ако някой се опасява че е портвана няма проблем да свалим колекторите и да се види че главата не е пипана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, нещо такова. Имам и лиценз от на Илия Царски курсовете за рали състезатели :hilezh: а и колата ми само при него се сервизира.

Просто питам лицензиран карачо,каква е разликата между двойно амбреиране и междинна газ при смяна на предавките?Отговори ми вярно ще ми затвориш устата?

Не останаха бинокли за такива като тебе във военния на 5-те кюшета..зле си можачо-карач,ама не става само с ядене!Казвай че вече си ми смех,да те питам пак?

Редактирано от Tani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, нещо такова. Имам и лиценз от на Илия Царски курсовете за рали състезатели :flehan: а и колата ми само при него се сервизира.

Демек си яката раЛта? Така ли трее го разбираме?

ако някой се опасява че е портвана няма проблем да свалим колекторите и да се види че главата не е пипана.

Добре, че поясни, сън нямаше да ни лови поне месец от притеснения. Иначе колата е сериозна вървелка....................... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol2: хахаха, ще го оставиш изненадан ако отидеш с аудито :hilezh:

На бат Цецо само дето са му черни джантаците, иначе грам не върви. :flehan::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажете нещо за йебание ве :hilezh:

Е бре курортееее :hilezh::flehan: Отивам!

Ееее тъкмо го погалих и червения кош бега...зарежи :lol2::)

Редактирано от Tani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега аз кво да направя, че не можете да приемете, че 1.6 върви повече от 2.0.

Тя тая прогнила тУльетна пазарджишка има ли илядо кила ? :hilezh:

Че да я ръгаш в премиум класа да се бегаш с хАлдита ?

Иди скачай на орлета :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...