Jump to content

Читави говорители (car audio) избор и цени?


Recommended Posts

Къде мога да си избера и купя читави говорители на прилична цена в София?

т.е. търси се магазин с богат избор и прилични цени. Марки като HERZ и други да има за да се ориентирам дали ще ми стигнат парите които съм приготвил.

Редактирано от PESHO OT MARS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да добавя че просто искам да си подменя фабричните говорители на колата с малко по-добри и нови а не да правя някакво истинско car audio

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвори първо корите и виж за какво става въпрос като параметри, дали няма нещо като специфично захващане и т.н. Вградените говорители в повечето пъти са леко характерни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди време си взех Hertz 165mm за задните врати и 100mm за отпред, които са в таблото. Много бях доволен от тях докато тези отпред не се прецакаха. Явно слънцето им идва в повече макар че си имат решетки отгоре. Задните обаче продължават да си свирят както и в началото. По спомен ги купувах от Технополис (или техномаркет, не съм сигурен).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довечера ще ги меря като размери. При мен няма говорители в таблото, имам във предините и задните врати само. По спомен са 13см отпред и 10см отзад. Ще поровя да видя какво предлагат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги и говорителите в оригинал, но нещо съм озадачен от размера.

Малкия на снимката без линията си е 10 см диаметър на мембраната, само не можах да се ориентирам това около него ако се свали по-голям размер ли ще влезе (прилича на пластмасова стойка). За целта ще трябва да сваля цялата кора на вратата за да проуча нещата.

Големия с линийката би трябвало да е 13 см. само че мембраната отива към 14, затова съм показал и снимката с линийката.

Снимките са от телефона и затова са толкова гадни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега виждам че си от софия звънни на тоя телефон там ще те насочат.-0878870513.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...