Jump to content

A4 1.8 TFSI-ангренажен ремък или верига


Emanuil Stoev

Recommended Posts

Здравеите,

януари месец миналата година станах горд собственик на AUDI A4 1.8 TFSI-закупено чисто ново от ПОРШЕ СОФИЯ-ЗАПАД.След последната смяна на масло на 30 000 км. освен следваща смяна на маслото след 15 000 км. ми изписва и сервиз.Питах в порше софия запад дали тогава трябва да сменявам ремък-ангренажен и ролки,а те ми казаха че мотора е с верига и трябва да сменя само пистовия ремък и то на 120 000 км.Бихте ли ми казали дали това найстина е така,защото приемчика доста рови по разни каталози и накрая излезе с това становище,което е добре стига да е вярно.Благодаря предаврително!

P.S.иначе колата е уникална и от сервиза съм супер доволен и от служителите на ПОРШЕ СОФИЯ ЗАПАД

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай поне буквите на мотора.. колко конски сили е?

С ремък или верига си мисля, че с частите за първоначално вграждане наистина първото обслужване е на 120 000 км

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай поне буквите на мотора.. колко конски сили е?

С ремък или верига си мисля, че с частите за първоначално вграждане наистина първото обслужване е на 120 000 км

160 к.с. е а номера на мотора незнам дали го има на малкия талон,защото големия е в лизинга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора е с 2 вериги. С тази мощност кодовете са CABB или CDHB. Имай предвид, че веригите се различават при двата мотора.

Виж илюстрацията:

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя година? 160 коня се влага от 2, няма и 3 години вече на А4 ( Б8) , А5 платформа.

По скоро ще е 120 киловата, а не коня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя година? 160 коня се влага от 2, няма и 3 години вече на А4 ( Б8) , А5 платформа.

По скоро ще е 120 киловата, а не коня

1.8tfsi 88kw,120к.с.,колата е на два месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...