Jump to content

Recommended Posts

Е добре е... 1.6 - 2.8 ...

А чухте ли как едно пежо 106-ца направи за смях баварец с мотор 4.4 мотор

http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=1&t=176432

Мисля, че първите 4-5 коментара са интересни... :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А чухте ли как едно пежо 106-ца направи за смях баварец с мотор 4.4 мотор

http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=1&t=176432

Мисля, че първите 4-5 коментара са интересни... :flipoff:

Хах,тва ме кара да се празня :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А чухте ли как едно пежо 106-ца направи за смях баварец с мотор 4.4 мотор

http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=1&t=176432

Мисля, че първите 4-5 коментара са интересни... :flipoff:

Това Пежо стартира с нитро ... така, че няма нищо общо с нормално Пежо.Отделно е понаправено с валове ... и не на последно ... този, който го кара е луд на тема улични състезания, винаги е подготвен с хубави гуми ... бърка си бензини ... стигал е до там да си сваля задните спирачки за да върви повече. Така, че недей да го гледаш това Пежо ... това, че е с нитро е достатъчно.Иначе без нитро е 15.1 и няма никакъв шанс срещу Е36 с 4.4 мотор ... защото аз го бия с 330ката дори с 2ма човека още в моята кола... а той сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отделно от тва, ако се зачетете в темата, ше изпадате от смех, тоя с 4.4 е уникален просто, такива умозаключения прави :flipoff:

п.п. ИСО, колко да дига бре, 260-270 я има, я нема :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това Пежо стартира с нитро ... така, че няма нищо общо с нормално Пежо.Отделно е понаправено с валове ... и не на последно ... този, който го кара е луд на тема улични състезания, винаги е подготвен с хубави гуми ... бърка си бензини ... стигал е до там да си сваля задните спирачки за да върви повече. Така, че недей да го гледаш това Пежо ... това, че е с нитро е достатъчно.Иначе без нитро е 15.1 и няма никакъв шанс срещу Е36 с 4.4 мотор ... защото аз го бия с 330ката дори с 2ма човека още в моята кола... а той сам.

това вече не го знаех... коли и коли тва е.. по ше ме радва да си зема нещо 115-150 коня и да си движа където ми се наложи и поискам вместо кола с сичко нужно за състезание с което яко ти бърка в джоба, а и само я трошиш... :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма никакъв шанс срещу Е36 с 4.4 мотор ... защото аз го бия с 330ката дори с 2ма човека още в моята кола... а той сам.

То проблема май беше в онова БМВ или шофьорите му...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пежото с нитрото си е сериозно ... някаква висока 13ка трябва да е. На 400м е нещо подобно на Кошмара... :hilezh:

Кошмара... опел астра gsi 2.0 170коня/ 850кг ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E да ама и разлика от близо 500+-

пич колата ти ако върви,както при Ники кат беше не бих се пънал на квито и да е по силнички коли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич колата ти ако върви,както при Ники кат беше не бих се пънал на квито и да е по силнички коли

Пич,а що реши,че ще я оставям колата гроб????Утре е готова.Излиза от бокса.Решил съм доста сериозно да се погрижа за нея сеееш се :runningdog:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич,а що реши,че ще я оставям колата гроб????Утре е готова.Излиза от бокса.Решил съм доста сериозно да се погрижа за нея сеееш се :runningdog:

Евала ако отстраниш проблемите дет имаше,че вече никой не ги тачи тия коли насериозно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...