Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

гуми продажба и монтаж регенерат и нови доставка и на тежко :D:D:bia: товарни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
занимавам със сертифициране по ISO и други, консултантска дейност, пречиствателни съоражения, биодизел и др. който го интересува

това сме ние

www.oehmi.de

Мислех си, че съм единствения, дето се занимава с ISO 9000 и НАССР, ама имало и други. Обаче по образование със сигурност съм единствен - "Класическа филология" в СУ (то другаде няма такава специалност). (Tsvet40, сега вече сигурно разбираш защо си мисля, че всичко идва от латинския ;) ).

А бе Falcon, друг път недей да си признаваш публично, че и сертифицирате, и консултирате, че може и да стигне до ушите на TGA, а не дай боже и до IAF, че тогава и Oehmi, и вие тук ядове ще берете. То не че и другите не го правят, но все пак... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

аз пък съм системен администратор

който иска помощ за SW или HW да свирка :flehan:

Shagrath ти да не си от ТУЕС???

Епа бех преди много лета ... иначе да същия съм от HWBG :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък май съм единственото същество във форума от женски пол :D В момента не работя :bia:

Не си единствената B) Аз се занимавам с телекомуникации и работя в един от мобилните оператори :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕМОА ТЕ РАЗБРА

Mобиком бре... Ама си недосетлив...

Аре да се натегна и аз, като говорим за телекомуникации... От както съм в този бизнес имам предадени OnAir над 650 базови станции за различни опрератори... Почти толковаq колкото в момента има единия от тях ;);):flehan:

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти да не си от ТУЕС???

Събрахте се :hilezh:

По мое време се казваше ЕТУ-ЕС, ама свършиха експериментите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събрахте се :hilezh:

По мое време се казваше ЕТУ-ЕС, ама свършиха експериментите...

И аз съм от тия...

Коя година сте завършили бе смели експериментатори, кат гледам една ЕТУ-ЕС среща можем и да спретнем :wink::):bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то и аз кат влезнах в далечната 95 ... май (ей старост - нерадост :wink: ) беше ЕТУ-ЕС ... и ние бяхме голямото Е :) ... успешно и си излезнах 2000г.

Чудно ми е дали култовата личност зам. д-р Стела е още там ... няма по-пекан човек от нея :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

---------------------------------------------------

Shagrath

Е то и аз кат влезнах в далечната 95 ... май (ей старост - нерадост ) беше ЕТУ-ЕС ... и ние бяхме голямото Е ... успешно и си излезнах 2000г.

Чудно ми е дали култовата личност зам. д-р Стела е още там ... няма по-пекан човек от нея

---------------------------------------------------

Ква далечна те бие тебе бе..

Ти кат си влизал, аз вече излизах.. Леле колко съм одъртял, не е истина :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво ли не в областта на туризма ... а и не само.

В момента се занимавам активно с отдаване на автомобили под наем предимно на англоговорящи клиенти посещаващи китната ни родина с цел закупуване на жилища ще се учудите, колко много са ...

Освен това правя договори за горепосочените. Занимавам се с поддръжката им ... демек карам ги по сервизи :huh: както и напълно се занимавам със застрахователните им простотии ... БУЛ ИНС, ЕвроИНС и ДЗИ са ми като втори дом вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

---------------------------------------------------

Shagrath

Е то и аз кат влезнах в далечната 95 ... май (ей старост - нерадост ) беше ЕТУ-ЕС ... и ние бяхме голямото Е ... успешно и си излезнах 2000г.

Чудно ми е дали култовата личност зам. д-р Стела е още там ... няма по-пекан човек от нея

---------------------------------------------------

Ква далечна те бие тебе бе..

Ти кат си влизал, аз вече излизах.. Леле колко съм одъртял, не е истина :bia:

а некой кат' сме излезли в далечната '94г. :wall::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...