Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

az imam zabotehnicheska laboratoriq,prodavam koli i transportna firma s nqkolko kamiona koito patuvat za rusiq

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по различно. Помпаджия съм! Работя в сервиз за ремонт на гориво нагнетателни помпи -ГНП на дизелови агрегати. Ако имате въпроси за дизелчето към мен. с радост ще ви отговоря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя в интернет доставчик близо 4 години.

Занимавам се с физическата свързаност между фирми, държавни учереждения и подобни, също така с пасивно и активно мрежово обурудване.

Ако нещо някой има за питане относно мрежи... да пита, ще отговоря ако имам възможност.

Също хоби ми е овърклока и някой ако иска да си изгори процесора пак да свирка :bia: .

А между другото съм профи кулинар (до сега нямам отровен от гозбите си човек :D ).

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен

по образование - лекар ,

но от 10 годинки си изкарвам хляба като програмист - напоследък със застрахователен софтуер.

фен съм на Ауди от 3 месеца ( когато подкарах B4-ката, чукам на дърво, но май повече марката на автомобила няма да сменям, само модела ;) )

Редактирано от PAV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Инженерна геология и хидрогеология. Инженерногеоложки проучвания за строителство. Устойчивост на откоси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ОСД(отговорник склад и доставки) във www.vilmat.com,или накратко съм шофьор на Пежо Боксер и от време на време разкарвам и другите служебни коли.Доста често ходя до Варна,но обикалям и на други места из китната родина:dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сефте я виждам тази темичка ама какво да правя като съм военнослужещ.Сержант съм."Разрешете да напусна" :unsure::unsure::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги , да се запиша и аз :unsure: Работя като кабелен техник,към един интернет доставчик.Не споменавам кой да не става реклама :D

ПС Форума кърти мивки :bia::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги , да се запиша и аз :wall: Работя като кабелен техник,към един интернет доставчик.Не споменавам кой да не става реклама ;)

ПС Форума кърти мивки :rolleyes:;)

Казвай кой! Имам двама за псуване, дано не си при тях ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък смених работата -сега

Структурно окабеляване , ппроектиране и изграждане на ел. инсталации всякакъв вид + слаботокови инсталации от всякакъв вид!! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Основното ми занимание

Сътрудник във фирма за инсталиране и поддържка на GSM мрежите в България!

п.с. Един минимален процент за това че си говорите по GSM-te го дължите и на мен :rolleyes:

Редактирано от SLO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...