Jump to content

Над 600 коня за Audi RS7


forest

Recommended Posts

сплеснато-зловещо... :hilezh:

мощната кола трябва да има "поглед" на неизлечимо душевно болен масов убиец по време на поредното клане... :lol:

2000-TVR-Cerbera-Speed-12-1.jpg

или

2010-Ford-Mustang-GT-Official.jpg

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2010-Ford-Mustang-GT-Official.jpg

:D

:D как лошо гледаааааааааа и ква стойка има :D

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко офф. Спира се работата по развойната дейност по RS4 B8. Има RS5 и друго с този мотор няма да се пуска в продажба. Не че съм таргет клиент за този тип коли, но ще ми липсва "семейното" комби.

Сега видях, че има тази новина в Извън темата. Да се счита ептен за ОФФ :bia:

Редактирано от brabusGTI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама онзи ден мина покрай мен С63 АМГ...

Има тука у Варната едно черно, подбарвано е леееекинко (60кв на колелата над сток) и вади уникално брутален звук...Като даде газ покрай мене и ми треперят гащите от звука!

http://www.youtube.com/user/naftaracing#p/u/5/6jSBijhn66I

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има тука у Варната едно черно, подбарвано е леееекинко (60кв на колелата над сток) и вади уникално брутален звук...Като даде газ покрай мене и ми треперят гащите от звука!

http://www.youtube.com/user/naftaracing#p/u/5/6jSBijhn66I

Е за него де за него става на въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно , че много бяга това АМГ , но все пак Галардото е кабрио и май от първите със спорната динамика (0-100 за 4,7 и 0-200 за 15+ сек) , да не говорим , че на по-дълга гонка , няма как Ламбото , да не е отпред . Мисълта ми е че звучи гръмко - Цкласа бие Ламбо , но ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ачка, Галардото е 4.2 до 100 и 13.8 до 200, тааааа......Инак точно тая Ц класа може и на максимална да го бие, че прави 320+ и бие 997 турбо на топ спийд!Както казах е около 560 коня, а и на конкретната гонка карат до към 290....

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даваш инфо за Галардо купе а това е Спайдър (и май не е 560) - има доста килограми разлика .И ако Ламбото е това за което си мисля - наистина е около 15сек до 200 . За топ спиида може и да си прав , но имаше доста клипове как ЛП560-4 Спайдър на висока скорост подминава ГТ-Р (ест след като Нисана го е убил до 200) за това така предполагам .

Оф много офтопик ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си--- объркал съм се---

A 2010 911 Turbo was tested 0-60 in 2.7 seconds with the PDK transmission by Car and Driver magazine. Road & Track tested the 911 Turbo S and achieved a 0-60 time of 2.6 seconds.

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ачка, гледах точно за спайдъра и го дават 4.3 до 100 и 13.8 до 200....А 560 коня е Ц класата от клипа, ако не и повече(извадила е на дино 60 кв над сток)...Освен това като казах че бие 997 на топ спийд, немах предвид най най новата с ПДК кутията, а тая от 2007-08...Пробвали са по магистралата с едно варненско черно, с хаман джанти(май му беше В 311ВВВ номера)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aха , така е . Аз казвах за данни от немски тестове (там го изкарах 15+ до 200), но те не са на 100% достоверни , щом се говори за кола , различна от немска .

Евала на тунерите , тая 63ка бяга та се къса ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста народ из града говори по тоя начин....Само дето не са родом от него!

п.п.Ачка, тунерите нема смисъл да ги казвам кои са, то се подразбира от клипа...

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...