Jump to content

НОВИТЕ RNS-E 2011


Recommended Posts

Колеги и при мен не тръгна 2011 ...как да ъпгрейтна RNS-E то ако това е проблема...иначе 2010 тръгва веднага още докато влезе...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 99
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

който при мен си вървеше без проблеми 3 дена из цяла софия и ни веднъж не е дал грешка...

истината е че тези устройства май са си ебали мамата от годините и им става все по-трудно да разчитат дисковете, а и пак да се повтря - 2010 беше на single layer диск, а смотаняците за 20MB неможаха и 2011 да съберът - а познайте single или double layer дисковете се четът по-лесно :)

Neotrace пробва ли that's-a? аз още немога да стигна до Кольо да взема да пробвам с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехе......дисковете са супер. Смятай на кви ментета Вербатим бях попаднал, щом си мислех, че записвачката ми е дала фира....а с тия всичко е идеално откъм качество на запис. Приготвил съм и няколко тестови бройки, като съм махнал онази директория за гласовите команди....остава само тестове да се направят ;). А ти не е зле да си прибереш дисковете от Никола, че той бая се е засилил да го прави Аудиту....ще станат целите в прах и стърготини :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, наистина се чудя защо повечето от вас не харесват качеството на Вербатим-дисковете... ползвах навигацията 3 год 08,09,10г само с тези дискове и нямах абсолютно никакви проблеми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехе......дисковете са супер. Смятай на кви ментета Вербатим бях попаднал, щом си мислех, че записвачката ми е дала фира....а с тия всичко е идеално откъм качество на запис. Приготвил съм и няколко тестови бройки, като съм махнал онази директория за гласовите команди....остава само тестове да се направят :). А ти не е зле да си прибереш дисковете от Никола, че той бая се е засилил да го прави Аудиту....ще станат целите в прах и стърготини :flehan:

Ами супер, давай да ги тестваме новите дискове. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, наистина се чудя защо повечето от вас не харесват качеството на Вербатим-дисковете... ползвах навигацията 3 год 08,09,10г само с тези дискове и нямах абсолютно никакви проблеми...

Щото вече куцо, кьораво и сакато ги произвежда.....а "качествен контрол" са мръсни думи. Последните дискове при мен дойдоха с "фабрични" драскотини по външния край на страната за записване....просто всякакви коментари са излишни. Мисля от тук нататък да ги избягвам, колкото е възможно...

Ами супер, давай да ги тестваме новите дискове. :)

Ще се разберем да се видим пак там....ма другата седмица, че нещо ни напипа грипа и сега съм гипс в къщи с детето...

Редактирано от Neotrace
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото вече куцо, кьораво и сакато ги произвежда.....а "качествен контрол" са мръсни думи. Последните дискове при мен дойдоха с "фабрични" драскотини по външния край на страната за записване....просто всякакви коментари са излишни. Мисля от тук нататък да ги избягвам, колкото е възможно...

Ще се разберем да се видим пак там....ма другата седмица, че нещо ни напипа грипа и сега съм гипс в къщи с детето...

ОК, когато кажеш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата Neotrace, аз не споря за това кой ги прави и кой не, просто казах, че нямам проблеми с дисковете Вербатим. Това с драскотините наистина е кофти и аз на твое място, ако видя такова нещо няма да ги поръчвам повече... но аз не съм имал такъв проблем (последно средата на 2010г ги ползвах).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Орязана 2011 ли записа?

За колегата по-горе...малко сравнения:

Ефтинджос ePro 2009 :rock::flehan:

Verbatim India 2010 :)

Verbatim China 2011 :rotcol:

Tayo Yuden Japan 2011 :gut:

Редактирано от Neotrace
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета благодарен сам за линковете ,записах и 2те двд та и работят добре,само дето малко по бавна стана самата навигация.

вазможно ли е дето ползвах тдк диск вместо вепбатим.иначе сам наистина мн доволен,за БГ картите са доста по подробни има вкл и по малките градове даже и села.

Ако някои има нужда от работе6то двд мога да помогна,да ми пи6е на ли4ните

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е ре6ен с по4истване на оптиката,сега 4ете вси4ко и то доста по бьрзо,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам кога е излезнал тоя диск за 2011та, но аз на няколко пъти засичам бели джипове с надпис Атлас и антени на покрива, и отворени лаптопи вътре да картографират и описват улиците в НА Плоив...

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да добавя към списъка със записвачки още един модел с който съм направил работещо копие на новите DVD-та , а именно: LiteOn SOHW-1653SX

Тове е доста стар модел , но работи. Аз мисля , че и с новите модели на LiteOn ще стане , но просто по край мен няма никой такава. Сега ще продвам с LG ,че имам доста под ръка в офиса. Успех на всички!

Но почистването на оптиката е много важно за добрата работа , защото аз си мисля , че и преди съм правил работещи DVD-a , но не тръгнаха заради мръсотия. След почистване се замисля 5 пъти по малко от преди. Колата ми е на 5 години , а ако знаете какво изкарах от навигацията ... !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Привет на всички във форума!

Наскоро си купих AUDI A6 2.0TDI 2005, с навигация. Като си пъхна в CD-то диск с музика (оригинален), ми дава CD is unreadable. Opитах с 4 различни диска, 3 от които продавачът ми даде и каза че се четяли преди със сигурност. Някой да знае какъв може да е проблемът?

И също откъде да сваля накяква карта за навигацията, след като оправя cd-to, да пробвам??

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм сигурен че не е :)

MMI по-вероятно или BNS в най-лошия случай <_<

Честно казано, незнам какво значат и 3-те (MMI, BNS и RNS-E)...това съществено ли е за "CD is unreadable" проблема?

Просто търсех решение в гугъл и попаднах тук <_<.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги,

С риск да се отклоня малко от темата искам да ви попитам нещо относно RNS-E навигацията.

Имам Ауди А4 Б6 произведено през 2001г. и съм с малката оригинална навигация (бутоните й за управление се намират до ръчната спирачка и показанията се извеждат на цветен дисплей между скоростомера и оборотомера). Отделно имам и CD-player Ауди Concert II.

Искам да попитам дали мога да си купя и монтирам RNS-E навигация? Зная, че това е свързано с махане на CD-Player-a от централната конзола и купуване на нов панел за управление на климатроника, но освен тези две манипулации нещо друго необходимо ли е? Може ли да се използва съществуващото окабеляване или трябва да се преправя нещо?

Знам, че RNS-E навигацията има SD слот - може ли да възпроизвежда MP3 файлове от SD карта?

Благодаря предварително! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...