Jump to content

RQ: VIN Decoder


A3_Ambition

Recommended Posts

Колеги, търся работещ ВИН декодер, за да мога да видя детайлно инфо за А3-ката ми. Гледах други теми - имаше един колега дето преди е можел да даде инфо по номера на рамата, но вече не може и не знам към кого да се обърна. В Порше нищо не щат да казват. Има разни вин декодери по нета, но все е платено. Някой от вас да има работещ декодер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, колега, вече @hobbycar ми изкара информация. Само още едно питане имам а именно може ли някой друг(освен в Порше и Сакар) да ми каже тази кола кога за последно е влизала в сервиз на Ауди, става въпрос когато е била още в Италия? Има ли някаква база данни, до които някой от колегите тук да има достъп?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Най-накрая намерих комбиниран метод за безплатна и пълна информация:

Първо декодирате при братушките, като може да ви се наложи да почакате няколко часа или ден, ако никога не е бил проверяван.

http://get.tecar.com.ua/

След това копирате декодираният код, и го пускате тук:

Вече ЕТКА не ги чете. Ползвай това.

Прочетете как трябва да се въведе! Ще трябва на всеки 3 символа да добавите по една точка-запетая. Отнема няколко минути, но декодира перфектно. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Най-накрая намерих комбиниран метод за безплатна и пълна информация:

Първо декодирате при братушките, като може да ви се наложи да почакате няколко часа или ден, ако никога не е бил проверяван.

http://get.tecar.com.ua/

След това копирате декодираният код, и го пускате тук:

Прочетете как трябва да се въведе! Ще трябва на всеки 3 символа да добавите по една точка-запетая. Отнема няколко минути, но декодира перфектно. Поздрави!

Мерси много за съвета, колега! Сега пуснах кода при руснаците и чакам да го добавят. Ще пиша пак дали се е получило.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още чакам да ми добавят Номера на рамата към базата си данни... не знам при теб как се е получило

Редактирано от 1948
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://igorweb.org/e...ec/Default.aspx Ето нещо полезно според мен, пишат се три буквено цифровите съкращение и ти изкарва оборудването. Редактирано от Tira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да пробвате и тук.

Благодаря !!! Това работи перфектно! Само се регистрирате и пишете в темата ВИН-а си.Малко след това админа Ви поства информацията :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се регистрира колега в руския сайт?

Горе в дясно има Регистрация. След това ти изкарва картинки няколко и отдолу пише на коя картинка да кликнеш. (примерно на поляна или океан и т.н.) След това приемаш общите условия и си пишеш данните, като емайл, потребителско име, парола и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...