Jump to content

Проблем и въпрос за заводската аларма


BeckoTDI

Recommended Posts

Здравейте, днес май се прецака нещо алармата.

След като заключа от копчето на ключа, колата се заключва, но не премигва с мигачи за да ми покаже, че се е заключила.

Преди при заключване мигаше. Сега само при отключване. Никакви настройки не са барани, не съм свалял акумулатора и тн.

Искам пак да си мига при заключване, как? :respekt:

И другия ми въпрос е за комфорт модула. Има такъв работещ, при заключване с ключа в ключалката, при задържането му в крайно положение, стъклата се вдигат/свалят. Но когато отключвам/заключвам от копчетата на ключа, дори и при задържането им стъклата не се вдигат/свалят.

Ауди А6/C5 1999г. със заводска аларма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алармата не примигва, когато имаш нещо отворено... врата, багажник, преден капак. На мен лично преди седмица капака ми правеше проблеми (извадих буксата от ключалката, докато не се позатопли да я поогледам по-обстойно). Случайно алармата да ти се е включвала без причина ?

Редактирано от Nightmarez
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:respekt: моята се включва без причина от както застудя и сега си я заключвам с ключ защото не ми се дават пари за нов акумулатор :hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: моята се включва без причина от както застудя и сега си я заключвам с ключ защото не ми се дават пари за нов акумулатор :hilezh:

Пусни и един VAG-COM ще ти каже от къде се включва :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни и един VAG-COM ще ти каже от къде се включва :hilezh:

:hilezh: то на там отиват работите щото и инспекшъна за смяната на маслото ми светна тъкмо ще изчистя и него :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За щастие не е сдал багажа някой датчик.

Багажника не съм го бил затворил както трябва и за това не мигаха аварийките при заключване :)

Мерси за мненията, все пак научих нещо полезно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...
 


привет колеги  :) някои от вас да се е зблъсквал с проблема оригиналната аларма на ауди от един месец ми прави проблем задеиства се без нищо както си стои и това го прави всеки път когато я заключа и след около минута се почва колата е ауди а6 2.5 тди 99 година комби :  моля някои от вас ако е имал такъв проблем да сподели благодаря ви предварително


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И едно питане от мен. Вчера се заключих вътре в колата умишлено, преседях 10мин. отворих си вратата и нищо. Не пее колата !? Защо, от какво и така ли трябва да бъде ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не всички имат аларма. има коли само с централно. лесно се познава по обемните датчици на колоните и копчето за изключването им на шоф врата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми по колонките нямам обемни датчици, няма копчета по вратите..  Остава да сваля кората в багажника да видя има ли пискало и ако няма - ясно е .. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш ли обемни датчици на колоните на вратите, нямаш аларма. Също /както каза колегата toshkov81/ виж за копчето за изключване на обемните датчици, което се намира долу, пак при колоната на шофьорската врата. Ако и него го няма, значи нямаш аларма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...