Jump to content

Audi A3 (8P) [АРХИВНА ТЕМА]


Dj example

Recommended Posts

Като пробвам да вляза на радио изписва че няма такъв контролер, а преди време съм го отварял ,също така забелязах че като подам друг плюс навито работи но не хваща радиото станции демек и антената не работи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че нямаш захранване, е нормално и за нямаш такъв контролер. По бегли спомени, fifipaldi ми спомена, че като сте пробвали Concert-а, сте пускали допълнителен +. Къде и защо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навито работи с един плюс а концерта с два затова сложих мостче между 15 и 16 пинче но това съм го правил и друкпът и не е имало проблеми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, Concert 2+ изисква постоянно захранване както на Pin 15, така и не Pin 16 от букса D.

RNS-E използва постоянен плюс само на Pin 15 (но не му пречи да има плюс и на Pin 16, той на практитка не му служи за нищо)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всеки случай, но от питане глава не боли. Проверил си бушон SB19, нали?

180156455.gif

 

Той се намира в бушонното табло в торпедния отсек (нали колата беше 2005, че има разлика с 2006-та в окабеляването).

180156471.gif

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По талон е 2005г този бушон е здрав но бушонното табло не е като това на снимката ,на моито има по малко бушони и тези голямите са само 6 а тук са 8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах, с новото табло си.

По талон е 2005, а по VIN?

Моето Ауди по талон е 2005, а по VIN 2006. И по всичко по елса ми излиза за след 2006-та.

ОК, ще прегледам схемата за 2006.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги от значение е единствено и само МоделГодината, а не датата на първа регистрация! VIN-ът я съдържа. Пиша го за сведение на всички, щото постоянно се говори за датата по талон, която няма никакво практическо значение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Практически няма, но е интересно, че по талон колата е регистрирана 1 година преди да бъде произведена  :hilezh:  :hilezh:  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Практически няма, но е интересно, че по талон колата е регистрирана 1 година преди да бъде произведена  :hilezh:  :hilezh:  :hilezh:

:blink:  :icon_question:  :icon_question:  :icon_question: Коя кола, къде?

 

 

А къде излиза вина като се закачи с вак ком ли,и къде точно.

Имаш го написан на/под предното стъкло! Имаш го написано на лепенката с изпълнението в багажника. 

audi_vw_vin.jpg

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сега на темата с изчезналия плюс.

Сега вече за кола 2006-та. В червено съм оградил вряната, който е при неговото бушонно табло.

180157330.gif

 

И бушона разбира се (вече е SB8).

180157332.gif

 

Ако бушона е здрав, вземи една пробна лампа и провери и двете му пъпки (както е в гнездото, проверяваш дали и на двата му оголени съвсем малко края, ще ти даде плюс.



Ако има ток, имаш голям проблем!

Ако няма, пак имаш проблем, но не чак толкова голям.



Но като се замисля, няма как да нямаш ток до бушона, защото това би означавало, че си загубил Терминал 30. А това случи ли се, със сигурност ще си го усетил.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М30 няма как да го загуби :) Или по-точно има как, ама касетофонът ще му е най-малкия проблем, който ще забележе  :hilezh: Така че ток със сигурност има там, единствено остава вероятността да е изгорял бушона все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля така. Плюсовия кабел от този бушон до касетофона е на око квадрат и половина поне! Няма как да го стопи ли прекъсне с прищипване или нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшен си колега всичко се оправи интересното е на това гнездо нямах бушон сложих един 20а и плюса доиде за мен остава загадка къде е отишал този бушон .

Редактирано от iko 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има как да го прекъсне - в quad-конектора или някъде зад него. Кабелът е тънък колкото и другите - ~0,5.

 

P.s. Малеее, почнаха да крадат и бушони  :hilezh:

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай за лиричното отклонение, но не можах да се сдържа. Щом ти е свирил касетофона, значи преди е имало, просто си го махнал без да забележиш (или запомниш) предполагам.



Има как да го прекъсне - в quad-конектора или някъде зад него. Кабелът е тънък колкото и другите - ~0,5.

 

Тук няма да се съглася. Когато свалях радиото, за да свържа CD чейнджър емулатора, веднага ми се набиха на очи дебелите кабели за плюс и маса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много странно наистина. Аз бях там и пред мен изчезна плюс-а, нищо не сме пипали. Преди да изчезне плюса въобще не сме отваряли кутийте да гледаме бушоните. Нямам обяснение как е изчезнал този бушон :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Iko 1, 

F8 - Fuse 8 on fuse holder B -SB8- 15 A - Radio -R-

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много странно наистина. Аз бях там и пред мен изчезна плюс-а, нищо не сме пипали. Преди да изчезне плюса въобще не сме отваряли кутийте да гледаме бушоните. Нямам обяснение как е изчезнал този бушон :D

 

Явно при вас е имало и "чуждо присъствие" от друго измерение.  :hilezh:  :hilezh:  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще внеса още малко смут, защото на същото това гнездо (SB8) и аз нямам бушон, а касетофона си работи ;)

 

Хайде сега и теб ще те разследваме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...