Jump to content

АВТОПИЛОТ. ТЕМПОМАТ 30лв


Recommended Posts

Жоро преди няколко месеца ми постави на А3-та темпомат искам да питам понеже се очаква скоро да пристигне и на братми колата а по ВИН-а разбрахме, че е без дали може и колко ще му излезе. Лошото е, че е А4 Б6 2005г.(висяла е поскладовете 1 година преди първата й пордажба)код на мотора е AVF. Та да си знае дали да почва да си търси модул от сега :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 479
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Жоро преди няколко месеца ми постави на А3-та темпомат искам да питам понеже се очаква скоро да пристигне и на братми колата а по ВИН-а разбрахме, че е без дали може и колко ще му излезе. Лошото е, че е А4 Б6 2005г.(висяла е поскладовете 1 година преди първата й пордажба)код на мотора е AVF. Та да си знае дали да почва да си търси модул от сега flehan.gif

ами чак като дойде ще може да се каже дали модула му го потдържа. Като пристигне закачете я на компа и ще си каже. много е относително това с модулите. виждал съм 6 ци който потдържат, а на външен вид нищо не подсказва за това.

zustimm.gif

Редактирано от levis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок мерси :flehan: събота или неделя бащата ще се яхва на нея от Швейцарско и ще си идва и ще я разчовъркаме хахахахахахахаахах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Имам заводски темпомат (колата е S4/C4 2.2t, AAN), който след като изринах автоматичната кутия спря да работи.

Би ли могъл да оправиш проблема?

Редактирано от ithilieth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Колега колата ми е А6 Ц4 ТДИ АЕЛ 1996г. интересуваме възможно ли е с ваг ком да определя границата от която да сработва автопилота в смисъл примерно не от 90км/ч а от 50км/ч .И ако е възможно да ми кажеш от къде

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е възможно, автопилота сработва само и единствено над 30 км. ч . за дизелите и над 40 км за бензиновите с вакум.

незнам какви са тези 90 км. дето ги казваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, здравей!

Понеже назад във поста питаше дали е останал някой във форума без темпомат, аз ти отговарям - да има има. И много ме е яд :)/>

Имам следния казус:

Колата е А6 4F 3.0tdi - без мулти волан и темпомат

Набавих си волана, модула с мулти функцията и лоста за темпомата.

Всичко е качено и единственото което работи е подгряването на волана.

Има и друг момент че от моята инсталация липсва един кабел (синьо зелен), ана коректната инсталация го има и това най-вероятно е онзи прослувут кабел който се пуска допълнително и трябва да се закара незнамси къде?.

При всички положения ми трябва заверка на кодовете за мултифункцията на волана и всичко останало.

Какво ще ми струва да се вдигна и да дойда при теб за да оправим работата стига да можеш да помогнеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Колегата от Пазарджик, се оказа много свястно момче.

Благодарности за темпомата както и за това че преборихме мултиволана :)/>

Работи безупречно и пести гориво - кеф голем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Групата от София благодари на колегата за темпоматите от вчера :bia: Колегата е точен и всичко работи както трябва :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги,

нула, осем, осем, шест, девет, седем, седем, нула, нула, четири ми е телефона - Йордан се казвам. Ако някой иска да се организираме да дойде майстора пак в София и да ни темпоматира аз съм насреща. За края на Май или след това. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Колега , има ли развитие в цената за 125 кс. АДР / 1995 год.с механична газ , колко ще ми струва всичко (лост , вакуми , монтаж и т.н.) и имаш ли налично всичко за преработката. Както и колко време ще трябва да  престоя при вас. Не че съм далече - има няма 100 км. Пиши на л.с.

Поздрвави,

С.А.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега

Реших да слагам темпомат на колата ибиза 1.9 90к.с. AGR, утре ще слагам бутоните и кабелите, но ми трябва информация кои пинове на компютъра да ползвам. Ако може да ми помогнеш с тази информация.
Благодаря .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега toshkov81

ако през летния сезон имаш път към Бургас или околностите пиши ми едно съобщение да се възползвам от услугите ти по отношение на темпомата.

Поздрави и още по доволни клиенти типожелавам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

НА ВНИМАНИЕТО НА ВСИЧКИ ЖЕЛАЕЩИ ЗА АВТОПИЛОТИ. ИМА МАЛКА ПРОМЯНА В ЦЕНИТЕ ЗА ПОСТАВЯНЕ НА ТЕМПОМАТИТЕ КОЯТО ВЛИЗА В СИЛА ОТ ДНЕС. ЕТО НОВИТЕ ЦЕНИ.

А4 Б5, А6 Ц4, ГОЛФ 3, ПАСАТ Б4, АУДИ 100. ЦЕНА ЗА ПОСТАВЯНЕ С МОИ КОПЧЕТА НА ЛОСТА ЗА МИГАЧИТЕ 30лв.

А6 Ц5, А3 , ПАСАТ Б5, ПАСАТ Б5.5, ПАСАТ Б6, ГОЛФ 4, ЦЕНА ЗА ПОСТАВЯНЕ С МОИ КОПЧЕТА НА ЛОСТА ЗА МИГАЧИТЕ 40лв.

ЦЕНА ЗА ВСИЧКИ АВТОМОБИЛИ, ПРИ ПОСТАВЯНЕ НА ОРИГИНАЛЕН ЛОСТ ЗА ТЕМПОМАТ 40лв

цените са различни поради факта че на някои автомобили се сваля волана, а на други не. а когато се поставя оригинален лост, задължително се сваля волан. Смятам че всеки ще се съгласи че има разлика дали само ще се свали едно капаче, или ще се сваля цял волан, с аирбег и всичко останало.

Цените за автомобили които не са споменати по-горе е аналогична, за коли на който не се сваля волан цената е 30лв.

за тези които се сваля цената е 40лв.

освен марките АУДИ ФОЛКСВАГЕН ШКОДА СЕАТ , жече предлагаме и автопилот за ТОЙОТА РАВ 4 и АВЕНСИС след 2001г. цвната за тях е 80лв, като при тях се поставя интегрална схема за управлението на копчетата.

телефон за контакти 0898364628 адрес Пазарджик бул. Христо Ботев 134. АВТОЕЛЕКТРО СЕРВИЗ

поради промяната на тези цени и последната случка в стара загора, кадето се появиха само половината коли, и съответно ни платиха само половината разходи, има промяна на цените за поставяне на автопилоти по градовете.

новата цена се смята като според по горната цена за автомобила се прибавят 20 лв.

тоест. цената за А4 Б5 става 50 лв. или цената за А6 Ц5 става 60 лв.

в тази цена влизат, всички консумативи, труд, прекодиране на ЕКУ-то, БЕЗПЛАТНА ПРОВЕРКА И ЧИСТЕНЕ НА ГРЕШКИ НА АВТОМОБИЛА, и пътни разходи.

единственото условие за да дойдем в вашия град и да ви монтираме автопилот е да се съберете поне 3 или повече коли,

 

 

Искам да направя едно много важно съобщение , свързано с ходенето по градовете за монтиране на темпомат. От обикалянето по страната, се оказа, че пътувания над 200 км. в едната посока, просто са невероятно уморителни и затова ги спираме. Сега има желаещи за Бургас, но ще трябва да им откажа. Монтажа на 4-5 коли ни отнема около 6-7 часа, като прибавим към това и пътуване над 3 часа в едната посока, се събират 12-13 часа, които просто не мога да издържа. Много се извинявам на всички желаещи, но се оказва непосилна тази задача, и най-притеснителното е пътуването на връщане.

Затова от тук на татък ще взимаме само пътувания до 200 км в едната посока. Моля да предвидите това. Благодаря ви и отново се извинявам на тези при които не можем да отидем.

 

 

да колега можем да дойдем. само трябва да сте сериозни, дайте ако може точните модели, година и двигатели на колите.

 

 

ето колега информацията събрана в един пост. За съжаление след 2-3 месеца пак ще се загуби из страниците на темата. Много бих се радвал ако имаше възможност да се редактира първия пост от темата, за да има винаги актуална информация.

 

и пак искам да кажа за копченцата и оригиналните лостчета.

Когато правим автопилота с наши копченца, гаранцията е доживотна, едсинственото неудобство за вас ще е че ще трябва да дойдете до нашия сервиз за да ги оправим, Но досега имаме вече монтирани над 200 темпомата, като само на една кола беше отказало едното от копчетата, това е в рамките на 3 години вече. Другото е когато монтираме наши копчета, и в последствие си намерите оригинален лост, може да дойдете и ще го сменим безплатно.

 

и последно , предлагаме вече темпомати и за Опел и Ланчия, като цената е според модела и годината. Говорим за коли с електронна газ.

 

също така предлагаме и вакумен автопилот за Всякакви модели коли с жило на газта. Няма значение година и марка автомобил. цената е 150 лв за частите и 100 лв монтажа.

ето малко обобщена информация за цени и  услуги

като цените когато идвате при нас в сервиза са както са били последно промемени през 2011г.

коли на които не се сваля волана 30 лв. а4 голф 3 и другите

коли на който се сваля волан а3 а6 пасат голф 4 и други.

ако се чудите коя от двете цени е за вашия автомобил просто ни звъннете и ще ви кажем веднага.

тел за контакти 

0898364628 

034-99 13 59  Георги Тошков.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравей ,искам да те попитам на шкода октавия 98год. 1.9 TDI 90 конски сили. ( не знам какъв е номера на двигателя) . Дали ще стане? И друго как се разбира дали ръчката на мигачите се разглобява? Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колега имам въпрос за коли Toyota RAV4 2.0 дизел 116 коня, как изглежда темпомата на някое лостче ли го слагаш или някъде другаде, ако имаш снимка, ще е най добре.

 

И за едно VW Lupo 1.7 SDI 98-ма година, ще стане ли номера?

 

Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...