Jump to content

2.5 ТДИ 180 к.с. АКЕ - ЗА или Против?


  

109 гласа

  1. 1. Мнения за 2.5 тди 180 коня

    • За
      80
    • Против
      29
  2. 2. Мнения за моторизиране на А6 С5 Авант Куатро Типтроник

    • 1.8 T Quattro
      15
    • 2.4 Quattro
      2
    • 2.7 T Quattro 230 коня
      1
    • 2.7 T Quattro 250 коня
      14
    • 2.8 Quattro
      9
    • 3.0 Quattro
      17
    • 2.5 TDI Quattro 150 к.с.
      2
    • 2.5 TDI Quattro 180 к.с.
      49


Recommended Posts

Брех, продали я хората.

Явно не ми е била писана, хихихи

само месец я чаках.

Така колеги, продължаваме търсенето, който иска да се включва, сега е момента.

Търсим хубава и запазена кола, на малко километри, хубава година, с много екстри, и да е евтина ... да не забравяме, комби, куатро и автоматик :)

На навигация не държа чак толкова...

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсим хубава и запазена кола, на малко километри, хубава година, с много екстри, и да е

за 15-16к лв предполагам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що ми се струва че нема да намериш :bia: В смисъл това което искаш и да е на малко километри ама с важните за едно Ауди екстри па и евтино ... :stupid: с нещо трябва да направиш компромис или да платиш колкото си струват такива коли и да джиткаш смело...btw автомат куатро не са евтини предпоставки за държане на кола че и ауди с "особено " евтината поддръжка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що ми се струва че нема да намериш :hilezh: В смисъл това което искаш и да е на малко километри ама с важните за едно Ауди екстри па и евтино ... :rolleyes: с нещо трябва да направиш компромис или да платиш колкото си струват такива коли и да джиткаш смело...btw автомат куатро не са евтини предпоставки за държане на кола че и ауди с "особено " евтината поддръжка :wacko:

това беше леко в кръга на шегата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска попаднах на тази обява http://www.cars.bg/u322538 просто споделям, защото не бях виждал такава комбинация цвят - салон - двигател

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска попаднах на тази обява http://www.cars.bg/u322538 просто споделям, защото не бях виждал такава комбинация цвят - салон - двигател

Тази беше на 8500-8800лв януари месец този дето я продава сега сигурно е прекупвач

п.п занимавам се с внос на автомобили и постоянно ги следя затова съм сигурен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепино,имам съсед който продава такова А6 Ц5 1.8Т КУАТРО 180К.С. Колата е авант,с бежова кожа.Ако искаш и все още се интересуваш,мисля,че му искаше не повече от 9000лв :zustimm:.Обаче е ръчка :)

Редактирано от audi_lover
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепино,имам съсед който продава такова А6 Ц5 1.8Т КУАТРО 180К.С. Колата е авант,с бежова кожа.Ако искаш и все още се интересуваш,мисля,че му искаше не повече от 9000лв :rolleyes:.Обаче е ръчка :zustimm:

Колега, с 6 скорости ли е колата и може ли малко повече подробности?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепино,имам съсед който продава такова А6 Ц5 1.8Т КУАТРО 180К.С. Колата е авант,с бежова кожа.Ако искаш и все още се интересуваш,мисля,че му искаше не повече от 9000лв :loldev:.Обаче е ръчка :ukliam2:

аз вече си купих кола колега,

и то точно с тоя двигател дето не го бях включил в анкетата :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Евтината S6 от форума дето беше за 9к е взел пича.

За подробности нека сам да каже

дамм 4.2

хубава е колата, има тук там дребни козметични забележки, но като цяло, технически е доста добре.

Другата седмица й слагам нов дебитометър и пълня резервоара догоре ... :wall:

Да видим с разхода как ще е , иначе е супер колицата, голям кеф. Аз от 1.9 тди 90 коня, се метнах на това животно ... мале мале, страх :respekt:

Редактирано от Пепино
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, с 6 скорости ли е колата и може ли малко повече подробности?

С 5 треа да е.Забравих да кажа,че е тъмно синя.Ще гояоря с него :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на честитилите, ще кажа едно "мерси"

пък дано се видим скоро , да опънем по един ластик :hilezh:

чакам сега новия дебитомер да видя ще има ли разлика във вървежа.

Поръчах го в Порше Запад, но разбира се го нямат в наличност, ако имам късмет до седмица е тук ... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очакваше да е повече, нали :hilezh:

Това лакомията човешка няма граница.

И аз като карах една такава не ми направи впечатление, докато не се върнах в моята и после щях да се пък пребия, че си мислех че е спряла и слязох....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очакваше да е повече, нали :lol:

Това лакомията човешка няма граница.

И аз като карах една такава не ми направи впечатление, докато не се върнах в моята и после щях да се пък пребия, че си мислех че е спряла и слязох....

хахаха :lol:

абе като се качиш за малко някак си не осъзнаваш колко върви, но после като се качих на старата ( 1.9 тди , 90 коня ) , чак тогава разбрах за какво иде реч.

Сега искам да видя с новия дебитомер как ще е, че тука един приятел с 2.5 тди много иска да разбере, защо аджаба не съм взел мотор като неговия :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха :)

абе като се качиш за малко някак си не осъзнаваш колко върви, но после като се качих на старата ( 1.9 тди , 90 коня ) , чак тогава разбрах за какво иде реч.

Сега искам да видя с новия дебитомер как ще е, че тука един приятел с 2.5 тди много иска да разбере, защо аджаба не съм взел мотор като неговия :hilezh:

Кажи му на твоя приятел,че си се осъзнал дизелджия :huh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...