Jump to content

A4 B5


amgiwc

Recommended Posts

колеги,искам да попитам кой мотор си заслужава повече-2.4 или 2.6?кой е по-добрия и има ли бензинови мотори на ауди с верига?нов съм в тоя форум и искам да разбера някои неща за А4 Б5 купе.мисля да вземам нещо 6 цилиндрово

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<_< но задължително с 30 винтила !

Вероятно 2,8 но човека пита за 2,6 и 2,4.

Имам Б5 с 2,6 от 3г. и съм доволен и пре доволен от мотора.Обслужването е около 600 лв. и задължително се сменява водната помпа.Чесно казано в момента ми се кара 2,8 30в. При всички случай с 2,6 ще имаш по малко грижи от колкото с 2,4 но пък 2,4 е по бръз!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и реве по-хубаво а и разхода е леко надолу . Ако падне читаво 2.8 30В да не се чуди .

Проблема при 2рата ръка е че рядко взимаш точно това което искаш - ако е хубав интериора , ще е гаден цвета и мотора , ако е хубав и цвета и мотора и интериора и екстрите ... ще е комби автоматик <_<

Редактирано от acho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,не разбрах има ли мотор с верига на а4? 2.8 ми е леко голям мотор,по-добре 2.4 мисля.ако имате опит е него споделете мнение относно цени и обслужване,електроника и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,не разбрах има ли мотор с верига на а4? 2.8 ми е леко голям мотор,по-добре 2.4 мисля.ако имате опит е него споделете мнение относно цени и обслужване,електроника и т.н.

Ангренаж - скъп , около 1000лв , както си го намериш . За 2 години само бенизн съм наливал , проблеми с електрониката и разход на масло , не съм видял . Много добър мотор,перфектен звук,добра тяга в ниските , завишен градски разход , казват че лесно се газифицира . Покарай и ще видиш . 2.8 е със сходен разход извънграда , градско е около 1л нагоре , за това ти го препоръчваме :rolleyes:

А4 Б5 с верига няма ...

Редактирано от acho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ne, няма!

Между другото , един познат като си взе БМВ вика: то т'ва е верига брат , нема да барам нищо ... след 3 месеца скъса веригата и даде за ремонт полувината от стойноста на колата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

веригите също си имат дертове ...разтягат се , шумят и се сменят на 200к км....ако изкарат!

Как можеш да си сигурен на какъв пробег е веригата като в БГ всички коли са на реални 160 000 км. независимо коя година са произведени :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа колега, в БГ всяка кола е на 160к км. :zustimm: и все перфектни.Аз лично съм свидетел как: A3 8P Sportback, ходих на място да го гледам- грохнала от където и да го погледнеш, беше на 190к км.- :D реални :D , въпреки че си бяха поне 500к км.Въпросната кола изчезна и се появи 3 месеца по- късно, изправена ( беше натисната до задна дясна врата ), пребоядисана, стабилно напудрена, НА 130к км., ЕСТЕСТВЕНО 100% реални, дори със сервизна книжка и разбира се с 3к лв. по- висока цена :bia: .Сори за малкия спам, просто супер много се възмущавам от подобни алчни търговци, които лъжат бг потребителя по този начин, като предлагат такива отчаяния, подбиват цените на здравите и поддържани с пари коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа колега, в БГ всяка кола е на 160к км. :gruebel: и все перфектни.Аз лично съм свидетел как: A3 8P Sportback, ходих на място да го гледам- грохнала от където и да го погледнеш, беше на 190к км.- :D реални :D , въпреки че си бяха поне 500к км.Въпросната кола изчезна и се появи 3 месеца по- късно, изправена ( беше натисната до задна дясна врата ), пребоядисана, стабилно напудрена, НА 130к км., ЕСТЕСТВЕНО 100% реални, дори със сервизна книжка и разбира се с 3к лв. по- висока цена :gruebel: .Сори за малкия спам, просто супер много се възмущавам от подобни алчни търговци, които лъжат бг потребителя по този начин, като предлагат такива отчаяния, подбиват цените на здравите и поддържани с пари коли.

Пролема в други страни е решен със съд ама тук е анархия пълна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

ne be глупости, 5винтила за 6те цилиндъра е :respekt:

помисли си пак преди да се исказваш неподготвен! :wall: сигурен ли си в това което казваш?

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...