Jump to content

Реални километри на автомобила


ТОДОР

Recommended Posts

Привет на всички съфоръмници,мисля че всеки малко или много го е глождило колата му на колоко реални жиляди километра е,затова и пускам тая тема.Ако има начин все пак да се установиат реалните километри на автомобила моля споделя?те.Става вапрос за все пак дказан начин на реални километри а не за предполагаеми по изтърканата апицерия или зажабения волан и т.н.......?мисля 4е йе се получи добра беседа по тази тема.....?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На старите документи на автомобила видях че е била собственост на някой си дето е 67-ми набор. Потърсих го във фейсбук и се сприятелихме - та той ми каза на колко е :musik: .

Само за статистиката : колата ми е от Швейцария ,купувана края на 98-ма година общо и е навъртял 237 000 км (за 12 години) ,а на километража като я купувах пишеше 131 000 км.Салона е изключително запазен ,но външно е била леш и я е пребоядисал преди 4 години цялостно.Само леко топката на скоростният лост беше леко прекъсана ,колкото половин слънчогледова семка и волана поизносен до толкова ,че му е паднало лъскавото покритие на половината волан (горната част външно).Ако по това можете да се ориентирате някакси... В интерес на истината се амбицирах да търся старият собственик защото като свалих таблото за да сменя една лампичка ,на капака му беше надрана цифрата 131 - само какво съвпадение а,купих я точно на 131 000км ? ;)

Редактирано от Anbuch
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята я купих 2009 година беше на 237000 и нещо,на 25 март 09 беше регистрирана от собственика на автокаща в сливен а на 17 април 09 я купувам аз,колата е ауди А3 агр мотор 97 ноември производство по рама е 98.На капака на ангренажа писше 117000 един път и още веднъж 222000,аз я взеж на 237000 и смениж на 247000 ангренаж ролките си личаха че са нови.Интересното е че колата беше пребоядисна цялостно свети и аирбага с регистрирана краш дата,вапреки всичко я купих и до ден днешен съм доволен вече е на 293000 км.Дали е сменено таблото или не незнам,беше ми казано че е била в гараж 2 години в италиа и собственика и се 4удел дали да я прави или не и така я купува бг джамбазина които я оправя за жена си,невярвам на всичко разбира се,вапросът е до колко са реални тия километри и дали могат да се проверят някъде,клапан н75 е с година на производство 97 ако има някакво зна4ение това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм че на автоматиците също има километраж, който джамбазите не се сещат, или не им се занимава да превъртат. Незнам колко е вярно обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм че на автоматиците също има километраж, който джамбазите не се сещат, или не им се занимава да превъртат. Незнам колко е вярно обаче.

Да колега прав си, км се записват и на автомата, но срещу 200лв. се врътват и на 2-те места!

А специално за вярващите в дядо Коледа, ето 2 обяви на реални "137 000км" може би след месец на БГ пазар!

Успех с последните здрави :hilezh:

http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=ljll3bo4qfyr

http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=b4mwgyihyg4k

Редактирано от acCesSor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе... на 1 милион километра за 6-7 години И ебати високата цена за подобни коли ?! Дали не е допусната грешка в обявите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе... на 1 милион километра за 6-7 години И ебати високата цена за подобни коли ?! Дали не е допусната грешка в обявите ?

И 2-те обяви ли да са сбъркани :hilezh: ! Колега разгледай малко повече в сайтовете (не мобиле.бг или карс.бг) и ще видиш, че са пълни с коли на подобни км!

Редактирано от acCesSor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто ми стана странно за цените на автомобилите.Кола на 1 милион км за 7к евра е много.Мой близък приятел вкарва от Германия същите ц класи на по 200-250к км за 7.500, максимум 8000 евра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...