Jump to content

Педали


g5bg

Recommended Posts

Е да се похваля с последната придобивка.

Алуминиеви педали. Аз съм си ги правил.

Как изглеждат?

Още...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене като цяло ме кефат, предполагам работиш на машина с лазерно рязане, мисля че ще е още по яко ако средата са с гравиран знак на ауди. Дано като си с мокри крака да не хлъзгат :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре изглеждат.Може би щеше да е по добре и ако тази няй лявата плоскост и беше загладил ъглите.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме как направи конусните отвори? Щото и аз мисля да си правя педали за нисана. (може и за аудито (РС стайл))

Първо се пробива с по-малко свредло цялата дебелина, а после с по-голямо се взема фаска. Естествено първо се центрова, пробива се на най-ниска скорост, и по възможност с ограничител за фаската. Все пак всички отвори трябва да станат еднакви.

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо се пробива с по-малко свредло цялата дебелина, а после с по-голямо се взема фаска. Естествено първо се центрова, пробива се на най-ниска скорост, и по възможност с ограничител за фаската. Все пак всички отвори трябва да станат еднакви.

:bia:

Има и една такава конусовидна бургия,която осве дупка прави и фаска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и една такава конусовидна бургия,която осве дупка прави и фаска.

Така е но кой знае колко струва.

Имаше и вариант да се наточи като такава бургия една обикновенна, но...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ръка е правена фаската, триизмерен лазер не знам да има някъде наоколо :-)

Но ще се плъзгат ако си с мокри подметки. Ако ги направиш от рифелна ламарина, или измислиш как да ги направиш релефни... Ще е супер :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще се плъзгат с мокри обувки ще ви кажа друг път. Иначе съм помислил и за това. Алуминия има по-голямо съпротивление на триене от други метали и освен това тези отвори не са само декоративни.

За сега (вече карам с тях няколко дни) са идеални.

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм педали по някои скъпи, колекционерски автомобили (всъщност на всички от тази категория слагат в завода производител) и никои нямат гулички в отворите. Имат всякакви изрези, дупки, декорации, емблеми и не се притесняват от хлъзгане.

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм педали по някои скъпи, колекционерски автомобили (всъщност на всички от тази категория слагат в завода производител) и никои нямат гулички в отворите. Имат всякакви изрези, дупки, декорации, емблеми и не се притесняват от хлъзгане.

:hilezh:

значи и ти няма за какво да се притесняваш

иначе педалите са супер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...