Jump to content

Въпрос за Ауди А6 2.7 турбо


Recommended Posts

Предлагат ми едно на "далавера" и се чуда дали да не го взема? кажете как е? къв е проблема на тея модели и тн. Питам тук щото знам че ще ми дадете обективен отговор :hilezh: годената е 01 куатро е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, темата не е за тук, и второ, ти за Allroad ли говориш?

Не е нужно да е Олроуд. Доколокото знам си има и А6 с 2.7Т.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми какво да ти кажа, за проблем не съм и чувал, не съм и имал. Има два вариянта 250 и 254кс (184 и 187кв) мотора я бегачка, динамичен е на мен лично ми допада. Карал съми вариянта 2.8 и новия 3.0, този ми е най-бърз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За акциз не е притеснявам, аз съм в USA. А6 е колата не е Оуроуд. Тука има повече А6 2.7 Турбо (Битурбо) от Оуроуди :blink: Въпроса ми беше здрав ли и двигатела, окачване електроника и тн. Цената е добра и се чуда дали да я взема??? А за конете ми казаха от дилъра че е 230 кс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, моето ауди е 2.7Т битурбо. 230 коня е, моделът е с 230 PS до 2001г. после става 250 PS.

Не е непременно allroad.

Нямам забележки към колата, карам я вече 3 години. Изключително надеждна и стабилна.

Обмислям скорошна продажба. Би ли имало интерес сред вас?

Ако ви интересува и нещо друго по модела - питайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами добре брат кажи, колко време я караш кво си и правил и доволен ли си ?? срува ли се 11000 к за нея?

Здравей, ами карам я от 3 години вече и съм много доволен от модела.

Единствения по - голям харч който имах до тук беше преди около година, когато смених ангренажен ремък.

Около 2500лв струваше ремонта като цяло, защото за този модел се разглабя цялата предница, а това е труд. И другото нещо че съм го сменил в Юнитрейд. Но иначе редовните консумативи и няколко тампона още в началото след покупката.

Определено си заслужана 11к особено ако не е автоматик.

С ръчни скорости са си рядкост направо.Другото което мога да кажа е че не съм я карал много в БГ за около месец годишно може би, така че по дупки не е тествана много :hilezh:. В Германия се движа предимно с нея. Но и тук като цяло по статистики и т.н. модела е много сполучлив.

Ако има нещо друго - питай

Двигателя е пчеличка, качвах го на диното в Проспийд и всичко е ОК! Кончетата и момента са си там. Модела е 99г. Минати са 125000 км. до сега.

Редактирано от bartokomus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно има интерес, bartokomus :birthday: Не казвам, че търся такова в момента, но определено ме блазни много идеята да се кача на истински мотор с quattro и ръчка. Давай някакви предложения за цена и подробности около модела :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...