Jump to content

Продавам на части


Recommended Posts

Преди два дни убих едно ауди! Колата беше много запазена на 200000км без никакви шумове по окачване трансмисия и двигател. Сега е продавам на части че ме е яд да я гледам в двора със смачкана задница и предница. Има климатроник , пълен ел. пакет , автоматик, кожен салон. Следобед или утре ще кача снимки. пращам с Еконт на всякаде!!! А за най-нетърпеливите 0887436983.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги сега ще а наснимам и ще пробвам да кача снимки

Редактирано от glava_bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жалко за хубавото ауди много е било хубаво , така като гледам ми се вижда да е било с фарове от ауди 200 , колега не че сще купувам ама ако имаш снимки здрава пусни я накъде че аз съм им върл фен на тия кораби

Редактирано от stangata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жалко за хубавото ауди много е било хубаво , така като гледам ми се вижда да е било с фарове от ауди 200 , колега не че сще купувам ама ако имаш снимки здрава пусни я накъде че аз съм им върл фен на тия кораби

колега ,дългите са здрави . сники може би утре ,но може и другата седмица че заминавам за германия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лошо си се насадил, жалко за колата. И аз имам 100-ца от 89 но е без ел.стъкла отзад и ме интересуват следните неща - корите на вратите кожа ли са,за колко даваш целите механизми за задните стъкла(и ще паснат ли на мойте врати без преправяне) и контрол модула.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

колега може ли снимки на салона,здрав ли е,колко му търсиш

колега, седалките ги няма вече остана само таблото и корите на вратите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...