Jump to content

монтиране на борд компютър


fire_stan

Recommended Posts

Търсих из форума но не намерих нищо(или ясно незнам как да търся). Купих си табло с голям фис имам и сивата букса която е към него, но е отрязана и стои само буксата с по 4см кабелчета, ръчка също имам, но букасата която е към ръчката я нямам. Някой дали случайно няма някаква схема кой кабел къде трябва да се върже или нещо подобно. Всяка информация ще ми е от полза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Да повдигна темата, имам а3 1.8т куатро и съм с халф фис джагер, но нямам 3 сива букса на него.

 Купих си вдо с фул фис и ръчка за борд. 

 На джагер ми показва отворена врата, кой пинове да свържа за да показва тази функция. 

 Радиото ми е оригинално ще показва ли станции или трябва и с него да се занимавам.

 Може ли някой да даде разяснения как точно да го свържа да работи.

 Поздрави на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без сивата букса не виждам какво можеш да направиш. Потърси я. Аз имах няколко ама ги продадох. Понеже разглобявам ежедневно коли мога да ти дам жокер. Такава 32 пинова сива букса се слага в много модели VW 2007/2008 г. във окабеляването на вратите (под кората). Например от едно Caddy 07 си свалих две,  пасват идеално на километража. За да ти показва отворена врата трябва да прехвърлиш пин 1 от зелената към пин 8 от сивата. Ако си 4 врати като мен този вариант не е идеалния понеже каквато врата и да отвориш ще ти я показва като пасажерска. Но не ми се ровеше по инсталацията да търся всяка врата по отделно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://audibg.com/forum/index.php?/topic/188614-монтиране-на-лостче-за-борд-компютъра/

 

Тази тема чете ли я? Аз не съм с оригинално радио и не съм се интересувал за свързването му.

Ако откриеш сигналите на вратите сподели че и аз бих искал да си ги свържа по отделно. По принцип в темата от линка bsdnikolov е написал за малка букса под пластмасата до фуутреста обаче аз такава там не намерих така че явно някъде на друго място сигналите на всички врати са обединени понеже до пин 1 на зелената влиза само един кабел.

Редактирано от evg_eni
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отварят се корите отстрани в краката на шофьора и пасажера.Там са буксите.Играчка си е,но после е готино като показва на фиса отворената врата,различна от шофьорската.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Схемата,която имам е за фейсова А3-ка.Зависи от годината на колата и с какво радио е.Ако радиото е Симфони трябва да излиза от него 20-пинова черна букса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радиото трябва да има черна букса с 20 пина.От пин 7 на тази букса кабела е оранжев с лилаво и отива в пин 5 на сивата букса.Също така и кабела от пин 12 на черната букса,който е оранжев с кафяво отива в пин 6 на сивата букса.Това дават за модел 2001г. с радио Симфони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Chorus е радиото, на а4 ми е симпфони. Снимка отзад има е 20 пиновата букса. Само че кабелите на средната част ги няма.

IMG_20190816_121740.jpg

Редактирано от bobitur
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой разбра ли за 4-вратите, къде се намира буксата към която трябва да се вържат 3-те кабелчета от сивата букса за сигнал отворени врати различна от шофьорската?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...