Jump to content

Въпрос за S2 Фарове


audifanatic

Recommended Posts

Здравейте колеги ! Сдобих се със С2 фарове сложих на късите ксенон на дългите си останаха старите крушки та имам един проблем. Сега като си карам на къси и като пусна дълги светят ,но имам чувството , че светят точно върху късите , а не над тях и все едно съм постоянно на къси ... Ходих да ги регулират човека каза че като дига късите дига и дългите !? Възможно ли е да е проблема в това , че пръснах рефлектора черен и за това да не свети или това не играе роля ? Мерси ! 

Редактирано от audifanatic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото като ги купих единия беше целия черен другия си беше лъскав и боядисах и светлия 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казах по-горе единя го купих целия си беше черен боядисан другия светъл и старите ги бях боядисвал черни не изцяло но ядове нямах. Винаги има първи път  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.autospray.info/autosprays.html

7мия поред надолу, щом се заиграваш със спрейчета, пръскай отгоре с никел, ОБАЧЕ.........! внимавай с облепването, защото ше отпОриш творенията с черния спрей :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш че това ще си даде пак същия блясък на рефлектора ? Възможно ли е ? Да се опитвам ли да махам първо черната боя или върху нея ? Мерси мнооуу Колега ! 

 

пп 

RACING CHROM-EFFEKT 400ml

 за тоя става дума нали ?

Редактирано от audifanatic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с глупости, пращай ги в "Еверт лак" и за 100 кинта ще светят като нови. С хромовия спрей няма да има дълготраен ефект, а и като блясък не е като оригиналното покритие...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип искам само рефлектора за дълги да го направя оригинално , сектора с лупата ще си остане черен 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с глупости, пращай ги в "Еверт лак" и за 100 кинта ще светят като нови. С хромовия спрей няма да има дълготраен ефект, а и като блясък не е като оригиналното покритие...

Баш, човека има опит, недей така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...