Jump to content

Потропване в предницата ?


xsport

Recommended Posts

Колеги появи ми се едно потропване от шофиорската страна :rolleyes:

не тропа постоянно а само когато влезна в по голяма неравност... От какво може да бъде това ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами за павета незнам понеже не съм я карал на павета .... а на А3-ката може ли да замине носача ?!?!

Редактирано от xsport
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да заминат на екскурзия в Швейцария, едва ли ще стане. Просто са почнали да се разбиват, това имаше предвид колегата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Носача няма как да замине - по-скоро шарнир или някой от тампоните на носача. Те си се сменят отделно и не са скъпи (не е нужно да се сменя целия носач). В интерес на истината "най-хубав" звук вадят биалетките на стабилизиращата щанга , често първо те си заминават на едно цялостно подновено окачване ,а ако не си състезател - с тях и без тях ...... все тая ,само тропат :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз задните тампони на носача съм ги сменил с такива от С3 преди няколко месеца чудя се дали не е предния тампон или шарнира на носача ама незнам как да разбера .... струва ми се че тампоните на стабилизиращата штанга са заминали ... ама от тях може ли да тропа само от шофиорската страна ?!?!?

Редактирано от xsport
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как заминава носач,и къде заминава? :hilezh:

Тва да не е А4 с 10 алуминиеви носача :(

Редактирано от OZ.RACING
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш някъде на канал и гледаш за хлабини. Мен лично по принцип при смяна на гумите (летни-зимни) майсторите си ми пипат ходовата част и ми споделят кое в каква фаза на разпад е :hilezh: При мен така тропаше шарнирът от шофьорската страна, като смених и кормилен накрайник от същата. Мисля, че са вероятните виновници. Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как заминава носач,и къде заминава? :)

Тва да не е А4 с 10 алуминиеви носача :)

Не съм разбрал, че става въпрос за А3, за което моля да бъда извинен!

А ако на А3 може да смени само тампона на носача е екстра, защото на А4 за жалост не е така - директно нов B)

Редактирано от Komandira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са тампони - гледайте да са хубави, че аз сложих някакви за 5лв бройката, които като нови тракат колкото скъсаните стари...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...