Jump to content

BG полиуретанови тампони


Recommended Posts

Добре де нали целта на тампона е да омекотява свръзката между два метални детайла и от там да създава по-комфортна возия,как тези пластмаси ще я свършат тази работа,то че са по-здрави е ясно ако бяха от метал още по-здрави щяха да бъдат,ама се губи целия смисъл на понятието тампон.Да превърна колата си в каруца само за да е по-здраво ми се вижда на-малоумната идея на света,а и цените са такива,че далаверата от цялата работа е точно 0.

Колега знаеш ли колко струва един тампон за долен носач на А4-ката ти - 45 лв,а полиуретановия е 40 лв.Аз съм с такива на цялото ми предно окачване и за 5000 км не мога да кажа,че возят по-различно от гумените.Може би усещам една идея по-ясно пътя и неравностите,което на мен лично ми харесва.Наистина единствения им недостатък е,че се разскърцват.Мисля скоро да реша този проблем кардинално,като ги сваля и им направя вътре канали за задържане на греста.Смятам да сложа и по една гресиорка на всеки носач и да карам.

Нека и производителя коментира решението ми ,ще ми бъде полезно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега знаеш ли колко струва един тампон за долен носач на А4-ката ти - 45 лв,а полиуретановия е 40 лв.Аз съм с такива на цялото ми предно окачване и за 5000 км не мога да кажа,че возят по-различно от гумените.Може би усещам една идея по-ясно пътя и неравностите,което на мен лично ми харесва.Наистина единствения им недостатък е,че се разскърцват.Мисля скоро да реша този проблем кардинално,като ги сваля и им направя вътре канали за задържане на греста.Смятам да сложа и по една гресиорка на всеки носач и да карам.

Нека и производителя коментира решението ми ,ще ми бъде полезно.

няма цени от 40лв от нашите тампони,за долния носач е 35лв :hilezh:

разскърцването идва от тези на горните носачи,пробвани са много варианти,и с канали дори,но засега няма решение,проблема е че хода на тези носачи е доста по-голям и греста се изхвърля.

ако ти се занимава,слави ли и пробвай,с гресиорки е добър вариант според мен - когато се разскърца мажеш и готово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да взема да дам и аз един акъл тогава,пробвали ли сте с литиева грес аз я ползвам за всичко и съм много доволен,това нещо,като засъхне оставя един супер устойчив филм на метал за въпросните тампони незнам как ще се държи,но по-добро от това досега не съм видял.Продава се в практикер във флакони,като спрей.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Радостта ми от тампоните трая няма и 2 месеца :gruebel: И двата тампона на долните задни носачи се скъсаха и се разтропаха - до тук със супер здравите тампони.Бяха монтирани професионално,карани внимателно,смазани порядъчно.Разочарован съм и то доста.

Редактирано от Aleksiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

не,съжалявам не правим за стаб. щанги

ако искате да поръчате или имате въпрос моля обадете се на посочените телефони,нямам възможност за четене на Л.С.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Всички продукти са с 1 година гаранция

в случай,че имате проблем се обадете и дефектиралия тампон ще ви бъде подменен

!!!НОВО!!!

тампони за предните амортесиори отгоре за Ауди А1,А3,ТТ - цена 30лв/бр

bwy1331218602d.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Тия тампони дето си ги описал, че са за A3/TT дали стават за Ауди S3 8L 2003, понеже там носачите са по-различни?

Как са от към скърцане (дори и при мазане с морска грес)?

Редактирано от niikoo_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тампоните за а3/ТТ са само за 2WD коли,предполагам С3-а е куатро,те са с различни тампони които не сме направили все още

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...