Jump to content

B4 2.3 или 2.6Е или 2.0 16V


Recommended Posts

просто не го хфали толкова,защото съм ги късал такива "невероятни" петаци.

Значи нема да имаш притеснения да скъсаш още един петак....Заставаш ли на старта мега вървежен Фентилаторе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 173
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Значи нема да имаш притеснения да скъсаш още един петак....Заставаш ли на старта мега вървежен Фентилаторе?

Тебе кой те е питал?Ти какво караш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тебе кой те е питал?Ти какво караш?

В момента DZ от време на време карам.... а за тва кой ме е питал,сещаш се че тва е форум и моа си пиша къде и кво си искам.Капиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента DZ от време на време карам.... а за тва кой ме е питал,сещаш се че тва е форум и моа си пиша къде и кво си искам.Капиш?

Аз с тебе ли говорех?!Или се чустваш длъжен да се обаждаш неподготвен навсякъде?!Трай и не си пъхай гагата дето не ти е работа,ходи си спами в темата!Писна ми от смели келеши!Капиш?!

Редактирано от longrunner
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те тука си много прав :):flipoff:

Гледам че 2.3 е малко по брЪз от 2.6.А 2.8 вече си е барзак ама НГ-то до 100 бие А ВС.

NG - 9.2 0-100

ABC - 9.3 0-100

ACE - 9.4 0-100

тва са каталожни данни за мотори монтирани на Ауди Купе

NG Rulzz :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти не каза нищо ново, ние тва мноо добре го знаеме, не случайно NG прави хората сектанти, па АСЕ ги отказва завинаги от Ауди, мухахахаха. :) :) :flipoff:

Петако кърти ве, всичките петаци атмосферни и турбинирани, са разкичени и цивилни версии на състезателните мотори, АСЕ и то е правило некви напъни у DTM ма напъни баш и са се отказали, за V6 концепцията нещем да подхващам дума, щот ше ме полазят и трее се храниме до утре и да обяснявам поради ква причина е съчинен тоя компромис V образния мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с тебе ли говорех?!Или се чустваш длъжен да се обаждаш неподготвен навсякъде?!Трай и не си пъхай гагата дето не ти е работа,ходи си спами в темата!Писна ми от смели келеши!Капиш?!

Ма нещо тежък го раздаваш ми се струва?Оня ден дойде у форума и почна раздаваш правосъдие..... извинявай.... ти немаше ли да си правиш мноо ппроблемища по мега здравото и вървежно АЦЕ господин рацер?А тва къде и как ше се обаждам тебе не те ЕБЕ.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма нещо тежък го раздаваш ми се струва?Оня ден дойде у форума и почна раздаваш правосъдие..... извинявай.... ти немаше ли да си правиш мноо ппроблемища по мега здравото и вървежно АЦЕ господин рацер?А тва къде и как ше се обаждам тебе не те ЕБЕ.......

Рулз не го дразни щот е мноо лош.Батка бияч-рацер с АЦЕ :);):flipoff:;);):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аман от менте рацери с NG-та.Кви са тия комплекси,кво е тва чудо.Котори от зората на 90-те.Много потенциал има в тоя двигател,казвам го от опит,но е далеч от бегачка.
....просто не го хфали толкова,защото съм ги късал такива "невероятни" петаци.Не знам за тебе като професионален рацер с твоя болид дали ще мога :);)

Мууууууухахахахахахахахахахахахаха :hilezh:

I rest my case!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КРО е известен с това че го дърпат и бавни и бързи коли :hilezh:

аве

мани го тоа подпис

вече и мене ме дразни

или го смени

нали има гълъп со сутиен вече

ма тоа ми дотегна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма нещо тежък го раздаваш ми се струва?Оня ден дойде у форума и почна раздаваш правосъдие..... извинявай.... ти немаше ли да си правиш мноо ппроблемища по мега здравото и вървежно АЦЕ господин рацер?А тва къде и как ше се обаждам тебе не те ЕБЕ.......

Ти кой беше бе мушмул че не мога да се сетя?!Кога съм дошъл не ми пречи да преценя плявата от точните хора.Ще се обаждаш ако се отнася за тебе.Спора ми беше с оня недостижимия рацер с върховното NG.Ти да караш такова?Да съм те питал нещо?

За мегавървежно АСЕ не съм казвал нищо,а проблемите не са с двигателя и са оправени вече.Дай да видим твоето като лалаш толкова.

Редактирано от longrunner
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти кой беше бе мушмул че не мога да се сетя?!Кога съм дошъл не ми пречи да преценя плявата от точните хора.Ще се обаждаш ако се отнася за тебе.Спора ми беше с оня недостижимия рацер с върховното NG.Ти да караш такова?Да съм те питал нещо?

За мегавървежно АСЕ не съм казвал нищо,а проблемите не са с двигателя и са оправени вече.Дай да видим твоето като лалаш толкова.

Мойто нема кво да го гледаш.НЕ върви,признавам си го....а не като тебе,ем да не върви ем да се праа на рацер.Чеки само те питам така за протокола.На НИМ въпросния рацер кат ти обади старт,шо не прие ве БЪРЗ? :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спора ми беше с оня недостижимия рацер с върховното NG.
Па ша се сетиш ве, и не съм оня разбра ли? Нещо лекинко прекаляваш с тона ми се струва, кат не ти върви колата не компенсирай със стойки, щот ако почна и аз със стойки не е ясно де ше му излезе края, ако ме разИраш. ;)
Мууууууухахахахахахахахахахахахаха :D I rest my case!!! :D
Ти па кво цъфтиш ве мухлес, ти си ми най-лесния от целио ви дизел смотЕн тиим. :o:D :D
На НИМ въпросния рацер кат ти обади старт,шо не прие ве БЪРЗ? :D
Що е бръз ма пред компа, или бръже стига до сервиза за порения ремонт. :D:bia: :bia:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Па ша се сетиш ве, и не съм оня разбра ли? Нещо лекинко прекаляваш с тона ми се струва, кат не ти върви колата не компенсирай със стойки, щот ако почна и аз със стойки не е ясно де ше му излезе края, ако ме разИраш. :)Ти па кво цъфтиш ве мухлес, ти си ми най-лесния от целио ви дизел смотЕн тиим. :bia::) :)Що е бръз ма пред компа, или бръже стига до сервиза за порения ремонт. :angry::lol::)

И ти ли наклон на к...а ще ми даваш бе пишлеме.На НИМ с тебе не съм говорил нито един път щото си ми безинтересен.Ти сериозно ли твоя котор във вървежните го буташ?!Нямам желание да се надбягвам с който и да е,излязох от пубертета.И не се кани толкова да не удариш греда с някой.Не се познаваме за да си позволяваш такъв тон.С оня другия келеш рулзчето си говорете както си искате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ти ли наклон на к...а ще ми даваш бе пишлеме.На НИМ с тебе не съм говорил нито един път щото си ми безинтересен.Ти сериозно ли твоя котор във вървежните го буташ?!Нямам желание да се надбягвам с който и да е,излязох от пубертета.И не се кани толкова да не удариш греда с някой.Не се познаваме за да си позволяваш такъв тон.С оня другия келеш рулзчето си говорете както си искате.

МУхахаха..... Е КУХ... келеш мое си ти не и ние двамата сеш ли се???A беги опраавай мега здравото АЦЕ и не се занимаай с нас....че току виж ти паднал мотора некде... или па квадрото ти станало на салата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ти ли наклон на к...а ще ми даваш бе пишлеме.На НИМ с тебе не съм говорил нито един път щото си ми безинтересен.Ти сериозно ли твоя котор във вървежните го буташ?!Нямам желание да се надбягвам с който и да е,излязох от пубертета.И не се кани толкова да не удариш греда с някой.Не се познаваме за да си позволяваш такъв тон.С оня другия келеш рулзчето си говорете както си искате.

Не ми говори на пишлеме ве пръдня, ти ли ше си гредата ве НАСРАН, ай удари ми греда ве смотаняк, мноо ми е интересно как ще стане. Не ми требе те познавам ясен си ми ве ПЛЪХ смешен, не ми се кани, да ти се не случи некоя случка, че нещо напоследък ми писна от некви нет състезатели и побойници, мое уцелиш джакпота си първия посран буквално нет джедай, отдавна ме дразниш и накрая ше земе ти върже на там отиваш. Ако искаш мое се видиме, мини на лични, да не отегчаваме сеирджийте, се разбереме нещо ако си толко навитак. СМЕШНИК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти кой беше бе мушмул че не мога да се сетя?!Кога съм дошъл не ми пречи да преценя плявата от точните хора.Ще се обаждаш ако се отнася за тебе.Спора ми беше с оня недостижимия рацер с върховното NG.Ти да караш такова?Да съм те питал нещо?

За мегавървежно АСЕ не съм казвал нищо,а проблемите не са с двигателя и са оправени вече.Дай да видим твоето като лалаш толкова.

батка ади по-полека се изфъргай

то бива си комплексар ма чак пък толко :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе но можете ли поне веднъж да не се дрънкате, бахти децата сте, човека пусна тема за ква кола е по добре да земе вие че се изтепате, кво си ствава , още сте млади не ви тресе критическата, пиинете валерианче нещо и гледайте с усмивка стига кавги/те са па ако не ме сяде некои те па на :respekt::hilezh::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе но можете ли поне веднъж да не се дрънкате, бахти децата сте, човека пусна тема за ква кола е по добре да земе вие че се изтепате, кво си ствава , още сте млади не ви тресе критическата, пиинете валерианче нещо и гледайте с усмивка стига кавги/те са па ако не ме сяде некои те па на :respekt::hilezh::flehan:

Ма не ве тоя освен бегач и бияч ше доде, траях си усещайки кво ше стане, щот го глеам че помпа мускули от извстно време, първо викам джентълменската дай се разбереме се дръпнеме го убия и да млъкне, почна се прави на възвишена мома гювендия и да неще, бил ги надрастнал тия неща, ма иначе първи почна се обяснява, кат деТствен славей как, ако не си бил пиел бирата с еди кой с щел да доде ме размине на НИМ :hilezh: Смехур най-голем, ма нещо почна ми вкарва жаргон, а както е известно моята възвишена психика такива волности не мое търпи от страна на разни паляци, и те така, ако продължава да е надъхан да заповеда мое се дръпнеме па мое и се побиеме, па мое и двете на куп как каже. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма не ве тоя освен бегач и бияч ше доде, траях си усещайки кво ше стане, щот го глеам че помпа мускули от извстно време, първо викам джентълменската дай се разбереме се дръпнеме го убия и да млъкне, почна се прави на възвишена мома гювендия и да неще, бил ги надрастнал тия неща, ма иначе първи почна се обяснява, кат деТствен славей как, ако не си бил пиел бирата с еди кой с щел да доде ме размине на НИМ :respekt: Смехур най-голем, ма нещо почна ми вкарва жаргон, а както е известно моята възвишена психика такива волности не мое търпи от страна на разни паляци, и те така, ако продължава да е надъхан да заповеда мое се дръпнеме па мое и се побиеме, па мое и двете на куп как каже. :flehan:

Внимавай какво си пожелаваш!Никога не съм имал намерение да се бягам с когото и да е било,опитваш се да фамилиарничиш(ако не ти е ясна тая дума питай!)с хора които не познаваш.Не подскачай като петел,защото бавно набирам,но ще ми падне пердето.Оставяме нещата до тук за да не те е яд че си писал във форума изобщо днес.За последен път говоря с тебе,направи го и ти,за да не правиме повече сеири!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...