Jump to content

Предизвиквам а4/пасат 1.8Т/1.9ТДИ,бмв 318,318ис гр.Варна


Recommended Posts

  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

http://vbox7.com/play:9c44b99f

Този със симсонката ми е познат,стиска ли ти? :lol:;):hilezh:

Теб стиска ли ти да се пуснеш?Ако ти стиска и си във Варна пиши ми на лично и да действаме ако не-без излишен спам.Спамете си другаде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде не се карайте на СЪБОРА на 11-ти ще се види А4 125кс. колко върви,но с 1.8Т или 1,9тди ПД. нямаш шанс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде не се карайте на СЪБОРА на 11-ти ще се види А4 125кс. колко върви,но с 1.8Т или 1,9тди ПД. нямаш шанс.

Колега аз на събора няма да ходя.А за шанса....то е за спорта,кефа,удоволствието,което ако търся коли по-слаби от моята няма как да ги има. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата ще ви накъса всичките,смеете се, но нали знаете кой се смее най-добре...този,който гледа отстрани :lol: Тези 1,8Т и 1,9 TDI нямат никакъв шанс,защото ADR макар и 125 коня,имат скрити още 25 зад волана и педалитеКолега, страх ги е ,затова никой не би се съгласил на старт,че да не ги направиш смешни,пък аз бих гледал отстрани :hilezh:

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещу 1.8Т и iS няма смисъл, само хабене на бензин, срещу TDI имаш шанс според зависи на какъв милионник попаднеш, нищо че на обява всички дизели са на реални 120 000км :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Къде съм писал дали имам шанс,как ще ги разцепя и така нататък?Не ви питам срещу коя кола колко шанс имам,а ТЪРСЯ ХОРА С ТАКИВА КОЛИ ЗА ДРЪПКА.Толкова ли е трудно да не се правите на разбирачи. :hilezh:

Нарочно искам да се дръпна с 1.8Т за да видя разликата във вървежа толкова ли е лошо това?Или да не се пускам понеже ще падна?Вас страх ли ви е да падате?Да не ви гъделичка егото и самочувствието нещо?Понеже на мен ми е все тая колко шанс имам просто искам да сравня вървежа на колата ми с колите по-горе толкова ли е сложно да не се ебавате и да се правите на много остроумни????

Редактирано от gorki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, то няма лошо да сравниш и да видиш, ама ще се получи кофти, защото тия 25кс дето ги дават отгоре всъщност носят и доста въртящ момент с тях, и разликата ще е много фрапантна! Говорим за разлика примерно 6-8 коли, което е супер много! Ако бях на твое място бих ги борил от място евентуално. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, то няма лошо да сравниш и да видиш, ама ще се получи кофти, защото тия 25кс дето ги дават отгоре всъщност носят и доста въртящ момент с тях, и разликата ще е много фрапантна! Говорим за разлика примерно 6-8 коли, което е супер много! Ако бях на твое място бих ги борил от място евентуално. :lol:

Е нека да намеря човек пък после каквото сабя покаже.Ще се пусне клипчето и ще се коментира.Дргото са теории само :hilezh: В смисъл то е ясно,че ще падна,но въпроса е с колко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нека да намеря човек пък после каквото сабя покаже.Ще се пусне клипчето и ще се коментира.Дргото са теории само :hilezh: В смисъл то е ясно,че ще падна,но въпроса е с колко.

Дали ще е падане или припаданеrolleyes.gifhilezh.gif

От летящ точно май си в най-неизгодна позиция срещу турбокола, сега остава въпроса ако си скрил нещо я под предния, я под задния капак или пък да имаш някои липси-врати, седалки и тнlaugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав е нека да се пробва лошо няма!Това е добре че няма страх че ще падне но пък наистина може да е пипнал и да човърка и човека зад волана е важен.Аз съм с А3 110кс. и ако идвам лятото на Варна ще те потърся ,поне и мен ме не е страх и срам но на по дълга отсечка...да кажем от Варна (Лукойл) посока София!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.8 vs 318is :hilezh: vs 1.8t :stupid: ..ти си пиян

То че съм пиян пиян съм ,ама брато виш какво се пише по горе неговория за 1.8Т или IS а за 125кс. А4. ,а за кирливите ти BMW-та 1.8is дет тропат клапани не ми говори за тия боклуци имал съм 2-ве..... BMW-цяло лято си го караш и цяла зима си го ГЛЕДАШ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Прав е нека да се пробва лошо няма!Това е добре че няма страх че ще падне но пък наистина може да е пипнал и да човърка и човека зад волана е важен.Аз съм с А3 110кс. и ако идвам лятото на Варна ще те потърся ,поне и мен ме не е страх и срам но на по дълга отсечка...да кажем от Варна (Лукойл) посока София!

С удоволствие колега.Аз се кефя на хора,на които не им пука :stupid:

По принцип си пътувам за Димитровград по-друг маршрут,но мога да мина през Шипка та може си спретнем едно спортно каране до Велико Търново :hilezh:

Редактирано от gorki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То че съм пиян пиян съм ,ама брато виш какво се пише по горе неговория за 1.8Т или IS а за 125кс. А4. ,а за кирливите ти BMW-та 1.8is дет тропат клапани не ми говори за тия боклуци имал съм 2-ве..... BMW-цяло лято си го караш и цяла зима си го ГЛЕДАШ!!!

Еми точно неговото 1.8 срещу ИС-ката и аудито ще го утепа? за 1.8т ясно нема думата, е какав е смисала да си троши колата като ще остане разочарован.И КВО МИ ГОВОРИШ ЗА БМВ не съм и фен просто съм карал ис и знам какво ще причини на а4 1.8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми точно неговото 1.8 срещу ИС-ката и аудито ще го утепа? за 1.8т ясно нема думата, е какав е смисала да си троши колата като ще остане разочарован.И КВО МИ ГОВОРИШ ЗА БМВ не съм и фен просто съм карал ис и знам какво ще причини на а4 1.8

Какво и се троши на колата от летящ ако не е тайна? :stupid: Пък и в крайна сметка моята кола ще си троша,а не твоята. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всичко е нормално, единствения ти реален шанс е срещу бмв 318(без is)... :hilezh:

Щом искаш, направи си сверка...

Аз коли от посочените не мога да ти предложа...Споделям мнение...

Знам как вървят всички мотори, които си изписал в това число и твоят...

Успех...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...