Jump to content

Peshko's 106 + NOS vs Sk's MK4 GTI


Recommended Posts

Я да видим, кой кого на 400м :hilezh:

Залози приемам до 20:30 тази вечер! :hilezh:

Пешко ще те бие от место :wall: Пежото е силно особенно при стартиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами общо взето дължа голямо извинение на Пешко!

Дойде човека с Пежото със стрийт гуми, аз карам на семита, защото нямам други..

Направихме един старт с жената на Пешко.. сори ама не помня имената :wall: Там всичко беше ОК.. и моя старт и налягането! Мисля че около 2 коли бях отпред на 400м, но останах супер изненадан от пилота на Пежото.. :hilezh:

След това се качи Пешко и се почна:

Първи път бъркам предавка... 100% победа за него

Втори път бъркам предавка... пак същото..

Трети път колата изгуби налягане... има проблем с Н75 клапана и от време на време забива на 0,6-0,7. Принципно като се махне акумулатора и се разкачи Н75-цата всичко се оправя. Но не направихме старт след това!

Общо взето Пешко дойде и си изхаби бензина и нитрото за нищо... :hilezh:

Уговорката е да сложи и той сликове и да напълни бутилката и да покараме отново, което ще се радвам да се случи!

И да не каже някой, че се оправдавам! Всички, които ме познават знаят, че за мен не е толкова важно да победя стига да се получи интересна гонка, каквато не можа да стане :huh:

едит/

направих и две клипчета за невярващите как давам газ и стрелката не мърда от 0.6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@acho,

те и техническите дефекти са заради мен, защото не са от вчера или от днес, а си ги има от около месец и аз още не съм ги оправил...

@bojeto

Няма проблем, тъкмо ще ти дам лайсните от интериора, за които говорихме "едно време"..., само че да не е тази седмица.. По-скоро края на другата, тъй като бая тунджа замина тия дни, а има и други разходи :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе, да не е това Пижото:

46122_thumb.jpg

Де са клипчетата?

Да видим как те разпаря момата? smile.gif

P.S. Eх, тоя клапан... Пак не стана ясно дали оня смотан мех. бууст конт. работи... Ще го разбазикам и аз, като му дойде времето. Няма да го изхвърлям още...

Редактирано от Cornu©opia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, да, де.

За състезателни клипчета ми е думата.

Не за горе-садо-мазо клипчета с разпарящи разпоретини... hilezh.gif

P.S. Не искам да обидя никого конкретно с думите си горе. То и без това не става дума за личностите, участвали в "СЪСТЕЗАНИЕТО"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер съм хвърлил ръкавица на Аудито на Ники... макар и да не е негово и на Божето... Майната и на тунджата... важното е стартове да има! След като си тръгна Пешко, оправих налягането и колата вървеше като разпрана... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кирче, Кирче.. не лежи на стари лаври и не лети прекалено на високо, ако не ти се пада като Рибата... да няма после "Не ми се подпирайте на колата! Коса и ти не се подпирай!!.." и гледа сърдито в Сливен.. И той ме би на 400м с някаква мъртва Хонда, ама никой не го е видял да стига далече с неговата 470кс драгаджийка..

Бтв вчера правихме замерка с някакъв Г-тек, който би трябвало да дава г/д реални резултати.

400м - 13.85 със 109.5 мили терминална. Показа интересно време от 0-100км/ч - 5.44сек. Но старта, който направих беше най-добрия до сега. Ако някой се усъмнява във времето на 400м и има по-сериозна техника може да заповяда да мерим пак :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля Ачо да не пише неадекватни коментари, които и без това никой не му чете и не отразява, в тази размита тема! За да не остава разочарован после от моите "тенденциозни" дейсвия, въпреки неговата тема!

Ачка, внимавай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...