Jump to content

няма ток


Recommended Posts

Здравейте, колеги. Случи ми се нещо странно. Докато си карах AUDI - to B4 Avant ABT 2.0 90 коня, климатика и вентилатора спряха да работят. След бърза намеса се оказа, че не стига ток до снопа с кабели, в който са сварзани климатика и вентилатора. Къде може да се губи тока. Не вярвам да е излязъл отпуска :zustimm:. Благодаря ви много!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой бушон?

Ако не е предпазител виж отдолу на кутията с релета и бушони. От там се разклонява всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да ми е изтекъл фреона и датчика за ниско налягане да е спрял токоподаването и от там да е спрял и винтилатора???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да ми е изтекъл фреона и датчика за ниско налягане да е спрял токоподаването и от там да е спрял и винтилатора???

Тая работа не е възможна по простата причина,че пресостата за ниско налягане прекъсва само веригата на компресора и няма никакво отношение към вентилатора на купето,когато го пускаш ръчно от врътката.Разбира се,това важи за заводските клими,а при италиански доработки всичко е възможно.Огледай в коша на мотора за допълнително монтирани релета и гнезда на яки бушони и провери изправността им.

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая работа не е възможна по простата причина,че пресостата за ниско налягане прекъсва само веригата на компресора и няма никакво отношение към вентилатора на купето,

Аз под вентилатор разбрах пеката на фреоновия радиатор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...