Jump to content

Помощ в избора на а4


Recommended Posts

Искам да попитам дали става нещо от това ауди 1.8 125 коня а4.. 1999г е изглежда запазено.Нямам снимки на обявата защото го купувам от авто къщата на един приятел.Та трябва ли да се двоумя в решението си ? за 3700 лв но има да се оправа ангренажен ремък няма гуми и джанти допълнително трябва да си закупя? Все пак става ли нещо от този двигател все пак мисла че е за а3-ки... но съм студент и не разполагам с пари за по-мощна а4. Та ако ми ударите едно рамо няма да е лошо и ако може някакви предложения за джанти и гуми.

Благодаря предварително!!!

П.С на 140 000 реални км е

Редактирано от b5zerk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колата или цената е сбъркана или годината.....Двете на куп са съвместими или за внос от Англия или за тотал щета....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега има изписано за този двигател из темите за А4, а и можеш след време газ да му сложиш, така че търси из темите, и си я погледни на ВАГ, че познатия в БГ ако не е брат ти или баща ти не го брой, а и си е достатъчна мощността за да караш нормално, ако искаш за гонене си вземи друг двигател, а на А3 има и 1,6 двигател така, че Ханс си го е сметнал какъв двигател трябва на съответната кошница. Дано наистина е читава и да караш без проблем, но я огледай хубаво после да няма :respekt:

:steinigung:

А и това с километрите се научете, че не може да му се вярва, ако няма сервизна книжка до последните 1-2 месеца и тогава да направиш сметка реални ли са тия километри, които са изписани на километража :), щото аз в БГ правя 14-15 на година, а на запад да не ти говоря, прости сметки са все пак и без сервизна книжка не може да им се вярва толкова лесно.

Редактирано от AsK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не разбирам изобщо от коли само знам,че ремъкът е за смяна и няма никакви гуми,също така и маслото трябва да се смени но на външен вид си е запазена при стартиране на двигатела колата не се забелязва че е запалена..Дали мога да я заведа някъде на сервис да я погледнат по опстоино..а колкото за цената то маи като гледам + гуми + чанти + ремък още 1000-1500 лв не ми мърдат така че няма да ми излезна 3.8 аудито е 100% сигорно :steinigung: дано поне влезни в рамките на 5000 лв.Благодаря за бързото отреагиране ! {}

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на твое място не бих взел тази кола при определения бюджет.

Малко прости сметки: регистрация, гражданска, екотакса и винетка са ти 400- 500 лв.

Ролки, ремъци, филтри, масло, труд- още толкова. Комплект гуми- още толкова.

При автомобилите нов внос на тези години много рядко всичко ще е изрядно,

хубаво е да имаш едни 500 лв за дребни ремонти (климатик, спирачна уредба, ходова част).

Отделно, че двигателят, който си избрал не е особено икономичен,

а сегашните цени на бензина са доста високи за човек без стабилен доход.

Според мен се насочи към друга марка или някой гледан дизел от България (не нов внос).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да да кажем че имам 6000 лв изключвам гражданските..Някъде подучух че може по натам да си сложа иу газ.Искам да попитам колко ли харчи това ауди 10/100? предполагам не повече ..И толкова ли е старо все пак е близоо 2000 г... много ли са 10-12 години за кола?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София харчи 10-12 зависи.

Годините нямат особено значение, но не си мисли че е на 140 000.

Не е добра идея да взимаш нов внос такава кола, ще ти излезе много по-скъпо.

Ако качиш снимки ще можем да ти кажем повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм такова Ауди А4 1.8 20 V 125 кс.

Такъв разход 10/100 няма! Извън града харчи (при нормално каране) 6.5-7/100, градско София 11.5-12 не ти мърдат!

Автомобила е добър и солиден, има мощ след около 3000 об. Имай предвид, че на тея години, я хидравлика ще се обади (200-300 лв), я окачване (300-400).Това са за мен слабите места.

Иначе, ако ти е първи автомобил знай че се качваш на здрав и солиден автомобил с чудесно поведение на пътя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм такова Ауди А4 1.8 20 V 125 кс.

Такъв разход 10/100 няма! Извън града харчи (при нормално каране) 6.5-7/100, градско София 11.5-12 не ти мърдат!

Автомобила е добър и солиден, има мощ след около 3000 об. Имай предвид, че на тея години, я хидравлика ще се обади (200-300 лв), я окачване (300-400).Това са за мен слабите места.

Иначе, ако ти е първи автомобил знай че се качваш на здрав и солиден автомобил с чудесно поведение на пътя.

Да,благодаря вдъхна ми надежди ами ще гледам да не натискам педала и така...Първа кола ще ми е.Дано е читава ще кача снимки утре ако може да ка ударите едно рамо поне за външния вид в какво състояние :steinigung: Благодаря !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...