Jump to content

Ауди А3 или А4 до към 2000 година?


Recommended Posts

Брато а3 150 кс  не говори че е тромав ела те повозя  и пак ше говорим за това купе 150 кс си е мощ и отгоре :flehan:

Ами не знам до сега не съм карал такова ауди, трябва да покарам, че да разбера калко е бързо, до сега най-бързата кола която съм карал е астра гси :flehan: И затова смятам да издиря от някаде някой а3 с такав дригател да видя какво е :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

С всеки ден повече се отказвам от А4 и се замислям за едно А3 1.8Т или ТДИ 131к.с. също така си мисля и за голф 4 със същите двигатели. Просто А4 няма да мога да го поддържам с това окачване дето ми казахте, че струва няква луда цифра. А и визията на А3-то много повече ми харесва. :D:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
Ако я кара с изключен климатроник,може и под 9 да ти я докара.....Цариградско-център-Цариградско-център,ке пие бира Десо май....
D/

Абе пичове, А4- творката ми дава разход 5.5 - 6 л дизел при средна скорост 130 - 140 км/ч., пък няма да си я харесвам и върви като луда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове,  А4- творката ми дава разход 5.5  - 6 л дизел при средна скорост 130 - 140 км/ч., пък няма да си я харесвам и върви като луда, да е жив и здрав МИшо.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симо, младежо пак си в някъв филм ей....ми ела до светльо да та повози на неговото ауди да покараш ей го към 200 коня е...

Тромаво било турбото...кой ти ги говори тия бе гъз?

:blink:

дизел ако си купиш ше заприличаш на росен а аз не мога да преживея още един росен! :blink:

ако не си земеш турбо щи напрая колата на 2 паткана и половина с брадвичка за пържоли

Успех!

:blink:

Редактирано от Rcd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако я кара с изключен климатроник,може и под 9 да ти я докара.....Цариградско-център-Цариградско-център,ке пие бира Десо май....

Само сутрин преди 7 или в събота следобед :-) Иначе като си отвиси да чака ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Симо, младежо пак си в някъв филм ей....ми ела до светльо да та повози на неговото ауди да покараш ей го към 200 коня е...

Тромаво било турбото...кой ти ги говори тия бе гъз?

:P

дизел ако си купиш ше заприличаш на росен а аз не мога да преживея още един росен! :P

ако не си земеш турбо щи напрая колата на 2 паткана и половина с брадвичка за пържоли

Успех!

:blink:

Самия Тони ми го каза това е паткане, ако не го правиш нищо както си е 150 коня не фарфи, карах едно а4 турбо еми то вари колкот един тъп голф 3 гти. Така, че базово това А3 не е кой знай какво. Верно има турбо и потенциял за действия под капака, но това е отделян въпрос. :blink:

А пък и тебе ко ти пука аз ко си купувам. ;) Нали няма да е голф 1.4 или а3 1.6 :birthday:

Редактирано от Compacta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все си мисл че приказката "заместител на обема няма" е вярна. Карал съм Пассат 1.8Т и Ощавия 1.8Т ... вървят нормално, не е нещо особено - прилично е. Мисля обаче, че А4 все пак е по-доброто купе (щото харесвам по-големички коли). Днес се возих в А4 на 40хил. км с двг. 2.0 - не съм впечатлен, много тясно и вози тегавко и твърдо. Ако още не си избрал двигателя, което и купе да избереш, все пак помисли за 1.9TDI това е уникално здрав дизелов агрегат, блока на който е любезно предоставен на ФВ-Груп от създателите на френски "чикии" (както някой ласкаво се изказа). Последните го ползват доста безпроблемно от около 20г. - мисълта ми е, че не е случайно присъствието му в гамата. Може да е по-слаб като вървене от по-големия 2.5 но е по-надежден. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш пари за бензин 1.8Т и да го поддържаш... То е ясно, ако искаш да ти харчи по малко 1.9тди... То е ясно :blink: Аз карам една "печка" 1.9тди и съм много доволен, не мога да дам мнение за 1.8Т не съм карал такова зверче, но щом мойта ме кефи как дърпа... а е само 110 коня, на 150 коня при това на а3ка... лелей ще троши асфалта на парченца след него :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми на ама си са омотал в преценките пак паткан с тебе паткан...

голф 3 ама ако е 16ка щото 8клапана е ташак.1,8T aко караш а3 щи са стори че караш ракета лекичко...щото усещането в турбо не е като в атмосферна астра дето си карал 150 коня.то не е и като а4...кво значи потенциял,а и какво значи ако не го пипаш.чипа пипане ли му викаш?аз му викам козметична намеса...резултат 180 коня.а на тез 180 коня...е тогава ще си замислен гаранция.

Кво пак казваш че ти казал тони?щото на мен друго ми е казал... 1,8Т е един от най-хубавите,здрави и икономични мотори на ВАГ групата ,в четерите му версии....

бе да не са впускам в обеснения...

а пък ти че голф 1,4 нема си купиш/нали си купи орел 1,4/ то е ясно.... ма и а3 няма си купиш 1,8 /поправка щото ти е грешно инфото/ а за останалите там турбини и 6 цилиндрови пък хептен

и пак ти каам ако си купиш дизел :)

ма хуу аре праи кво щеш и знаеш...... ма резултата .... :D

Редактирано от Rcd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Аз продавам Ауди А3, 2005г. 200к.с. Турбо.

Това е характеристиката на колата.

2.0л. 200 к.с турбо,

6 скоростна кутия,

Спирачен асистент,

панорамен покрив на целият таван,

предно предаване,

ABS, ESP,

17 цола гуми с 5 зведни спици,

двузонен климатроник с разделено регулиране на температурата,

авто пилот,

централно заключване,

Ауди стерео AM, FM с CD player,

елекроно отваряне на бензиновата врата,

светла тапицерия,

6 броя air bags,

ел. външни огледала,

ел. предни и задни стъкла,

аларма против издърпване,

катализатор,

подлакътник между предните седалки,

дистанционо отваряне на багажника,

Автомобилът е в отлична форма и е невероятно пъргав,

720км пробег минава с 50 литра. Колата е много икономична,

хората по улиците се обръшат след нея.

Цена 21,000E с ДДС и акциз

Възможност за договаряне

GSM: 0885267374

post-11433-1194091539_thumb.jpg

post-11433-1194091554_thumb.jpg

post-11433-1194091590_thumb.jpg

post-11433-1194091616_thumb.jpg

post-11433-1194091628_thumb.jpg

Редактирано от Ron
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата дето продаваш е много хубава, ама човекът отдавна си купи кола... Не погледна ли от кога е темата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...