Jump to content

мисля да взема тази б4


Recommended Posts

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11305624991755120&f1=details

това което знам е , че е със спортно окачване.Двигателя е 2.0 90к.с

интересува ме самият автомобил ако е на някой от форума или на познат от форума ще съм благодарен за мнение :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вярно че има лайсна. Не бях видял.Единственото което ме дразни на вид в нея е сменената решетка отпред ,евентуално ако я взема ще сложа оригиналната и тези ще я пусна тук за продан или за бартер срещу оригинална.Колебая се и за окачването,дали да не го махна и да си сложа обикновено,ще видим нека я взема.

Сега дано някой знае нещо за нея че да не е някоя тормозена колица,или евентуално да е имала някоя друга катастрофа и да върви на една страна знам ли ..... иначе на вид бива. :)

дано някой знае нещо за нея :) благодаря

Редактирано от auditos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари е добре, ако няма скъпи предстоящи ремонти. Зависи каква кола търсиш....Аз съм хвърлил око на едно АБТ за баща ми, който все още се дърпа за АУДИ де....Ако ти се разкарва по градовете не е зле да се види....

http://www.cars.bg/u423669

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

работата е там че ще я взема на бартер за Фиат брава ето този...... => http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=103554&st=0#entry1580398

навремето преди 5 години го купихме за 5500лв сега неможем да вземем тези пари та затва на бартер . като пари ще загубя знам но немога да поддържам фията с тези 140 лв данък и само на бензин трябва ми нещо евтино и да ме вози,имам и една 80 тка та ми идва нанагорнище та за тва . дано да е читаво това б4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помисли за варианта 1.6/101 коня, защото между него и 2.0/90 коня има разлика от едни 10 коня.

Данъка е около 20 лв. и за двата варианта, което отговаря на изискването за малки разходи.

Отделно, климатика за една кола не е екстра, а нещо нормално.

Ето и пример:

http://www.mobile.bg/11304600694188122

Редактирано от eic-idimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази стрелката на оборотомера някакси е застанала като отвес :bia: Не че е болка за умиране :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелената изглежда на снимки доста по- свежа от червената Б4- ка.

Доста старание е вложено да се вградят халогените, но пък евтиното фолио по стъклата, лъскавите стелки, зарязаните отворени пълни пепелници говорят за немърливо отношение към колата или поне аз с това ги свързвам :zustimm:

Фиата за 2000 никой ли не го иска?

Кокото и да не го долюбвам като марка, ако е в добро състояние, не бих го сменил за червената Б4- ка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази стрелката на оборотомера някакси е застанала като отвес :bia: Не че е болка за умиране :zustimm:

Както съм написал > дал съм обявата като примерна (първата попаднала) и за общо впечатление, какво може да се вземе за тази цена.

Редактирано от eic-idimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въпросното ауди вече е взето :hilezh: сега ще трябва да се стяга ,ще се сменя решетката отпред с оригинална ако някой я иска да пише може и бартер за оригинална.

колкото до спортното окачване незнам тема ли да пусна или тук но за всеки случаи тук ще напиша.значи спортното окачване се продава или заменя за оригинално заводско.

евентуално ако някой има ляв и десен стоп с мигача може да ми пише Л.С(търся да си купя) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това ти окачване е здраво, карай си така. Ако мислиш, че заводското е бати и комфортната возия, значи си спал на мокра слама :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това ти окачване е здраво, карай си така. Ако мислиш, че заводското е бати и комфортната возия, значи си спал на мокра слама :)

имамси още една 80 тка и си ме вози много добре с заводското окачване,с тва вози мн твърдо и не ми харесва предпочитам си обикновеното.искам да си я въстановя в заводски вид.такъв съм си

Редактирано от auditos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо пиши на колегите, които имат автоморги тук (Спас, Емо) и ще набавиш необходимото.

Амортисьори и пружини втора ръка ще намериш, но новият амортисьор си е нов !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това ти окачване е здраво, карай си така. Ако мислиш, че заводското е бати и комфортната возия, значи си спал на мокра слама :lol:

Е какво означава комфортна возия - нормално си вози - като за немска кола от тоя клас.

Оня ден се возИх на една Лагуна 2009 г. - опадха ми сите пломби - уж френска кола, уж возия и не знам си кво - по наще пътища скапани всичко друса. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска я заглеждах оказа се че ще трябва само пружини.някой знае ли колко пари вървят?

Задни около 15 - 20 лв на бройка, предни около 30 лв на бройка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише, че има еърбег, а няма. :lol:

А, мда, трябва да има щото е след фейса. Воланът е преди фейса.. начи - удряна :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...