Jump to content

Мнения за VIVACOM DUO: Net + TV


Recommended Posts

Колеги обмислям варианта от другия месец да си вкарам този пакет . Ако някой е с него нека сподели впечатления най - вече ме интересува как е интернета . мерси предварително <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интернет-а им е според мястото, където живееш, демек според кабелите им. Комшията ти отсреща може да има читав интернет, а ти - не.

Мой съвет - потърси друг доставчик и за двете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като интересува само един компнент от двойна услуга, защо се набиваш между шамарите (експериментите)на вивател?

ПП Въпросът ти предполага, че си запознат, че телевизията им не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И те не са цвете за мирисане, но няма друго...поне имат права за много спортни мероприятия.

За интернета звънкаш на кол-центъра им, казваш си адреса и след минути ще ти прозвънят дали имат покритие при тебе. Питаш с кой нет-доставчик работят и после разучаваш как са в твоя квартал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

2012 - ъпче на темата.

Тия дни се обадиха от Виваком с предложение за VIVACOM Duo: FiberNet + TV

Характеристики

Интерактивна телевизия с отлично качество

включени над 115 канала

10 HD канала

голямо разнообразие от функции, oптичен интернет със скорост 30Mbps

безплатен антивирусен софтуер ESET NOD32 ISP Edition - 1 лиценз

безплатен Wi-Fi рутер

еднакво висока скорост към български и международни сайтове

Цена: 21.60 лв/месец с включен ДДС

Сега с пакет VIVACOM Duo: FiberNet + IPTV имате възможност да добавите до 3 допълнителни HD приемника на половин цена за целия срок на договора!

УСЛОВИЯ НА ПРОМОЦИЯТА

4.1 Всички нови и настоящи абонати, които закупят пакетна услуга VIVACOM Duo: FiberNet+IPTV през промоционалния период и сключат срочен договор за 24 месеца заплащат месечна цена 21.60 лв. с ДДС валидна за първоначалния срок на договора.

4.2 Заявявайки промоционалния пакет клиентите получават:

o Пакет VIVACOM Duo: FiberNet + TV с 4.20 лв. отстъпка ма месец за целия срок на договора;

o + Smart SD пакет

o + TV 20 пакет със 100% отстъпка за целия срок на договора

o + HD Light пакет със 100% отстъпка за целия срок на договора;

o + FiberNet 10 пакет със 100% отстъпка за целия срок на договора;

o

4.3 След изтичане на първоначалния срок се заплаща цена от 39.40 лв.

4.4 Сключването на договор по условията на промоцията не може да стане по-късно от 31.01.2013г.

До колкото разбрах това е цифрова телевизия по интернет.

Има ли отзиви от услугата или да се ориентирам към нещо по-класическо (НЕТ1, ОнлайнДирект). МТЕЛ не ме радва нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз,

сега видях, че и Булсатком предлагат някакви "коледни промоции",

пакет ИКОНОМИЧЕН + 14 Mbps Интернет 13.80 лв.
пакет СТАНДАРТЕН + 24 Mbps Интернет 20.80 лв.
пакет СТАНДАРТЕН + пакет ПРЕМИУМ + 44 Mbps Интернет 23.80 лв.

Вкъщи съм на Булсатком от 5 или 6 години вече. Нямам някакви сериозни оплаквания, допустимо е все пак от време на време да се случва по нещо неприятно и за клиентите. Няма нищо идеално в тоя животец, мамицата му.

Мои приятели използващи интернета на Булсатком, са също с добри впечатление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качеството на нормалните канали е по добро на виваком. Хд-тата са еднакво зле. Файбър нетя е по евтин и по нисък лаг от мегалан. Играя ск2 и дибло 3. Отвреме навреме и шутърчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Нет 1 от 3 месеца и съм доволен.Пакет телевизия и интернет(30 мб).20 лв с договор за 18 месеца.Преди това бях с Магеланци и не хващам разлика.А тях ги отказах заради едноседмично местене от 1 адрес на друг,при положение че не трябва да е повече 3 дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...За къде е това кой район?

За Дружба. Явно ще се ориентирам към НЕТ1. Вчера ги нищихме с един приятел тези оферти на Виваком. По принцип не изглежда зле но изисква приемник за всеки тв + такса от 2,40. При НЕТ1 всичко е свободно и може да се гледа през обикновен тв, дори аналогов. Цените са сходни. Също така не е ясно колко бързо могат да се превключват каналите. Ако чакам 5с да кешира нов канал ще полудея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре нетаджиите... Аз скоро се разправях с вивакомци та даже преди работех там и пск въртели бе... Намерих някакви onlinedirekt и засега съм доволен, препоръча ми ги познат и така...

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз препоръчвам Нет1.

От почти 18 месеца съм към тях и съм много доволен. 103 канала, от които 11 HD(безплатни), а и скоростта на нета е доволна.

Единствените недостатъци са, че нямат хбо и тв+ или друг кодиран канал, по който да дават испанскотоhilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...