Jump to content

Кола мечта А6 С6


Recommended Posts

Аз бих ти препоръчал Жоро(сервиза в бившия електрокарен завод на бул.Цар Борис 3-ти).При него проблема е че може да се наложи да поооочакаш докато ти обърне внимание, понеже при него ходят доста коли и не иска да връща никой, та се чака. Другия сервиз който бих ти препоръчал е този до зоопарка- пак се занимават само с Ауди/VW и компания. Може да ти пратя телефоните им на лично ако имаш интерес. Дано да съм ти бил полезен:gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плюс факта че колата е карана 3 години в София (да не се сърдят софиянци), ама аз като навъртя там 50км градксо със 225/45/R18, и ми идва да се самоубия, а повярвайте ми пазя си много колата и избягвам всички възможни неравности, ама това там ващо не си е път, визирам най-вече шахтите и релсите на трамваите?!?!?

Ще каже някой - е хайде и в Германия има релси и шахти, да има ама там като мина през тях (целенасочено) не усещам каквото и да по купето освен промяната на шумът от разликата между асфалта и тез препятсвия :gruebel:

Съмнявам се някой да почне да ти хвали релсите и шахтите, не са наши и не ги продаваме, но – не само ти караш с ниски гуми, но никой не реве.

Знаеш на коя географска ширина и дължина се намираме, и си търпиш и т'ва е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак рев не бих го нарекъл, по-скоро изразяване на мнение и недоволство, както и фактор поради който бих се въздържал да закупя автомобил с не толкова евтини части по ходовата част.

Благодаря за интереса и помоща - търсенето продължава! Бензинката за сега е резервен вариант, Авант 3.0 дизел е приоритет! :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше ми фаворит-запалих колата тръгнах към Хасково с парите! Два часа преди да стигна, собственика ми каза по телефона че я продава на Софияне който е отишъл в Хасково да спи на хотел за да е сигурен че ще в купу той на сутринта. И аз се оказах с два часа закъснял. Тогава обявата нячаше снимки на интерьорът и двигателят беше 3.0 Tdi ?!? Какво да си мисля сега, като е публикувал днес с допълнителни снимки и 2.7 двигател?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше ми фаворит-запалих колата тръгнах към Хасково с парите! Два часа преди да стигна, собственика ми каза по телефона че я продава на Софияне който е отишъл в Хасково да спи на хотел за да е сигурен че ще в купу той на сутринта. И аз се оказах с два часа закъснял. Тогава обявата нячаше снимки на интерьорът и двигателят беше 3.0 Tdi ?!? Какво да си мисля сега, като е публикувал днес с допълнителни снимки и 2.7 двигател?

Не знам може би е някаква измама! Нямам представа! И на мене ми изглеждаше позната колата, но ми хареса и за това ти я пуснах!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с момчето, той каза следното: този Софиянеца е купил без да гледа нищо, ей така на сляпо. След това разбрал че е 2.7 дизел, и му е върнах тъй като искал 3.0.... Колата е с един комплект джанти.

Ако е така, и ако е спазаря на 20к + това ще е оферта.

Вие как мислите?

Редактирано от Pleven
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с момчето, той каза следното: този Софиянеца е купил без да гледа нищо, ей така на сляпо. След това разбрал че е 2.7 дизел, и му е върнах тъй като искал 3.0.... Колата е с един комплект джанти.

Не знам човек нещо гнило има ти си знаеш, според мен по добре недей се хваща с тази кола!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така мисля. Кой дава 20к на сляпо без да отвори предния капак или да погледне документите. Па и тоя ще му върне парите после.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази от Германия най-много ми допада - като цена и оборудване и прочие...хората които имат повече опит - споделете ми колко може да се свали на такава кола от цената, имам предвид ако не намеря на място някакви сериозни забележки?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите са прави ... малко е подозрително. Аз не бих бил път до Хасково само за това, но ако не ти е толкова далече може би си заслужава да се погледне.

Генерално за 2.7 ТДИ - както виждаш аз съм с такъв мотор и за мен си е достатъчен за купето + автоматик + куатро. Не е супер състезателен автомобил, но върви достатъчно за нашите пътища, ограничения и за изпреварване. Аз лично чип не бих сложил, или поне не кучемарка ... Това което съм чувал, освен нормалното че натоварва турбина и т.н. е че се появява проблем с прегряване на двигателя. Не се наемам да коментирам дали е вярно, тъй като нямам опит. Покарай колата, виж дали ти малее и тогава мисли чиповете ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм я гледал, пича продаваше преди един страшен тъмно син Авант, гледах го него! Нямах тогава парите налични, а и стоеше грешката за чека на таблото което доста ме стресна, шумно превключваше скоростите - иначе като визия , интерьор беше супер! Гледам че я е продал нея, той продава и един седан, сега е пуснал и този Авант.

Усъществявам в момента контакт с този търговец, искам да му оставя Ситроена ми и да взема Аудито. Чакам го да ми отговори... Предложил съм на още няколко търговци бартер със Ситроена :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg/11320787148605303

Кожен салон струва 2к лева оригинален. Ако я вземеш за 21 си в играта.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти извади парите в брой, пък после ще коментираме кой намаля и кой не. С тия разсъждения няма да си купиш кола скоро. Аз преди да взема на жената колата бях се метнал на едно субару форестер. Предлагах му с 2к лв по-малко то исканата сума и оня се разсърди. Месец след това още си я продаваше и може да е съжалил, защото цената си пада като стои колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много компетентен на тема C6, ама цени от рода на 22-23к ми изглеждат много съмнителни.

Имаше един дето си продаваше C6-цата тук във форума, пак така тънко и се оказа че имала дебели проблеми с двигателя.

Не съм търговец на коли, ама за да има файда един търговец от такава кола, трябва поне 2-3к суха пара да прибира.

Евтиното си излиза скъпо, рано или късно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислиш ли че тази кола 2005г. на 167 к. би струвала 10 к. евра?............де да знам де ?П.п. Въпрос -Ти били си купил кола за 45 000евра с вид мотор който би изкарал мин. 600 к. и на шестата година да я продадеш за 1/5 от цената си с почти нов мотор?:flehan:

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойта е купих нова от магазина за 35к, сега на няма и две години цената и е с 15к надолу, и на мен не ми се иска да е продам за толкова, но пазара определя цените. Аз я оценявам на 30к,ама не е каквото ми се иска!

Имам човек в Грац, който може да е види и преговаря...така че ще видя дали въобще е реална обявата,без да се налага да ходя до там

!

Редактирано от Pleven
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...