Jump to content

За и Против , ИСО като модератор


  

41 гласа

  1. 1. Трябва ли Искрен да спре да модерира

    • Да
      32
    • Не
      9


Recommended Posts

Тъй като в последно време въпросният господин си позволява да модерира не по правилата, а от неговата единствена гледна точка, която в никакъв случай не е по реална преценка. Държи се и се изказва арогантно , с насмешка , сипе обиди и лични съобщения непристойни за един модератор.

Моето (а и не само) мнение е , че искрен трябва да сдаде поста си.

Ако сам не го направи, нека правоимащите се самосезират и обърнат внимание на лицето ИСО

Редактирано от Kadiev
Адрес на коментара

Не съм запознат със случая ти колега, но съм на мнение, че модераторите трябва да се водят по форумните правила както повечето от нас....То иначе за какво си говорим тогава.

Адрес на коментара

Не съм запознат със случая ти колега, ....

Случаят не е мой....а на много колеги

И това се случва постояно , като модерира въпросният ...още повече, че нема право да модерира там (извън темата)

Редактирано от Kadiev
Адрес на коментара

Нека си остане мод с права в резервата - не да пипа навсякъде и да прави мазало и драми dry.gif

Аз гласувах против, но не мисля да давам обяснения защо

Адрес на коментара

Като един обикновен потребител, няма как да не се замисля, какъв е модела, по който се избира някой за модератор, тъй като всеки има различен подход. Обаче оставам с впечатлението, че ИСО, се разграничава от всеки друг, включая и новите модератори, поради ред причини:

- Неграмотност;

- Изключително много спам из цялата територия на форума;

- Арогантност;

В отговор на анкета съм натиснал върху "Да"!

Адрес на коментара

1. Анкетата е суперподвеждаща, относно заглавието

За и Против , ИСО като модератор

Трябва ли Искрен да спре да модерира

Да (18 глас(а) [78.26%] - Виж) Процент гласували: 78.26%

Не (5 глас(а) [21.74%] - Виж) Процент гласували: 21.74%

2. За да бъда ясен,лично аз гласувах ИСО да продължи да бъде модератор.Искам да дадете примерни арогантни изказвания, с насмешка , сипене на обиди и лични съобщения непристойни за един модератор.На мен ми е много трудно да повярвам гореописаните неща. Може би не съм попадал на такива постове-дайте да видим.

3. Оправете си анкетата.

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара

- Неграмотност;

- Изключително много спам из цялата територия на форума;

- Арогантност;

:angry:

+ нагли ЛСта с послание: "аз съм биг боса на ауди форума, ама стоя в сянка" :musik:

За обидните подмятания да кажа пак, макар че мен не ме обижда точно той :angry:

Адрес на коментара

И аз да споделя нещо. От скоро съм в този форум и предимно търся отговори на моите си въпроси. Според мен работата и действията на даден МОД трябва да се дискутира 1-во в отделна тема(служебна) и после, ако е необходимо да излиза в публичното пространство. Все пак този потребител си е заслужил титлата МОД с положителни действия и адекватна работа в този форум. Мисля, че проблема е в "кухнята" и трябва да се реши там.

Адрес на коментара

Мога ли да помоля, който е гласувал против, да сподели защо?

Гласувах с "ДА", защото въпросния мод има навика да натрапва мирогледа си, придружен буквално с ГРОЗНИ изрази, сравнения, епитети и т.н. Има се за връх на хранителната верига, а всъщност не е с нищо по-различен от нас "простосмъртните"

...

Напълно съгласен! :musik:

Имаш + от мен!

...

Пич, би ли разтълкувал следния пасаж на аудиторията?

1. Анкетата е суперподвеждаща, относно заглавието

Крайно време е някой да го свали от облаците, в които витае!

Адрес на коментара

АЗ още си чакам цитати от подигравателни постове и обидни съобщения на ИСО.Лично аз съм получавал от него винаги компетентни отговори на зададени от мен въпроси и това ми е помагало многократно.Кой с какво е бил обиден,дайте примери, а не догадки. :musik::angry:

ИСКАМ ОТ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ ak101 , Kadiev , Zaharieff , edinak , Rumaneca , wanderer , Nico , KOKO 100 C4 , shpeksi , николай 77 , audiceco , GSI90 , Яка кака , kolio kioravoto prase , S8_TDI Vasko , seksi , V.8 , Караконджул , Кадиева , Shash , mitro , ivan80bg , IVO , омегаджията

ПОНЕ ПО ЕДНА ПРИЧИНА,ЗА ДА МУ СЕ ОТНЕМАТ ПРАВАТА!!!

Нищо лично към някого,просто не мога да проумея това нещо.Днес на работа имаше подобна ситуация с един колега и затова ми е толкова неприятна случката

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
ИСКАМ ОТ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Прощавай, ама кой беше ти, че да изискваш, каквото и да било с назидателен тон и огромни букви, които принципно във форумите се приемат за крещене?

Адрес на коментара

Не виждам какъв е проблема Искерн да модерира! Вярно не влизам всеки ден във форума, но имам положително впечетление!

ИСО е точен пич и аз подкрепям той да остане модератор...

Преди някой хора имаха проблеми със SunShine, сега той ли е на мушката???

Подкрепям изцяло горния пост на колегата integrale45 ! Защото всеки е НЕВИНЕН до доказване на противното :musik:

Адрес на коментара

Кой беше ти да изискваш и да викаш на всичкото отгоре?

Аз съм един обикновен потребител на http://audibg.com/forum/index.php и още чакам примерните обиди и тн.............писал съм в предния пост.

Адрес на коментара

Прощавай, ама кой беше ти, че да изискваш, каквото и да било с назидателен тон и огромни букви, които принципно във форумите се приемат за крещене?

Аз съм потребител,койти иска да разбере истината и се дразня когато всички се нахвърлят срещу един човек,без дадени доказателства, а само празни думи

Адрес на коментара

Аз съм виждал личните съобщения.

Виждал съм и как трие по нощите постове просто щото някой цитирал негова правописна грешка. Не може модератор да парадира с правата си. Недопустимо е.

Адрес на коментара

integrale45, за да "крещиш" и да раздаваш заповеди, ме караш да си мисля, че не си само потребител или поне не съвсем уравновесен такъв :musik: При желание от УС, винаги могат да се приложат обидни ЛС - та от въпросния модератор. А за неграмотността, арогантността и най - вече спама, не мисля, че е нужно да се доказва, каквото и да било.

Адрес на коментара

АЗ още си чакам....

Колега, таа тъща много те е изнервила :angry:

Малко е трудно да ти покажем обидите, защото обикновено са забърсани.

Ицето провокира яко спам, там му е силата и кълве, кълве, а после колегите му трият, трият :musik:

Но иначе ако се разровиш, ще намериш много негови мнения започващи с "много сте заблудени", " пак се изказвате неподготвени" и подобни надменни фразички завършващи на "иЙ" :angry:

Не го познавам кой е дори не съм го виждал, но толкова да го плюете значи е свестен.

Ахахахаххах, Обийствена логика :lol: :търкалящо човече:

Редактирано от Яка кака
Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...