Jump to content

Проблем с казанче на течност за чистачки!


s4_v

Recommended Posts

Здравейте колеги! Вече съм горд собственик на ауди а4 б6, 1.9 тди. Детска радост вчера и днес :flehan: . И гледам няма течност за чистачки и реших да сипя. Сипвам, сипвам, а казанчето не се пълни, докато в един момент не осъзнах,че казана тече и течноста излиза от подкалниците. На таблото не ми изписва нищо. Имали ли сте такъв проблем? Как се сваля казанчето и ако е спукано колко пари струва? Благодаря предварително за отговорите.

Редактирано от s4_v
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да ти е честита, колега и безаварийна!bia.gifЗнам само, че като е празно казанчето в твоя случай или е на минимум течността по принцип, има индикация излизаща на фис дисплея.

zustimm.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казанчето втора ръка не е скъпо.Възможностите са да е спукано или най-вероятно гумичките на помпичката да са заминали и да тече от там.Смъкването е малко гадно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе пръскалки ала бала, всичко си работи. Ще видя утре сутринта дали ще ми изпише, че няма течност на дисплея.

Редактирано от s4_v
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Еми колега, трябва да махнеш подкалника(има няколко болчета, лесно се сваля) и ще видиш долното казанче. Когато наливаш течност, тя от горното казанче минава във долното, където седи и въпросната помпа. Намира се от лявата страна на долното казанче, вади се много лесно(има 2 маркуча, а от долната страна е сложена в едно кръгло уплатнение към казана). Та това е цялата философия, може просто при вибрациите, помпата да се е изместила леко. Поздрави и Весели Празници!

Редактирано от s4_v
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Здравейте ,да не пущам нова тема да питам тука ,колко литра събира казанчето за чистачките - А4 Б6 ?

На Б5 е 4,5литра, на Б6 май беше 5литра
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...