Jump to content

Търся майстор за Ауди-100, 2.0, 16V, 93г., ACE


kokicha

Recommended Posts

Търся майстор, който да се наеме с ремонта...

Проблема е този: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=114375

Днес сутринта изгасна на една бензиностанция, и там си остана...

Сигурно ще трябва и пътна помощ... :zustimm:

Направо откачам вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де с Пепи не можеш ли да се свържеш и да пробвате с датчиците. Дори в неделя работят 2 магазина на Ауто+ и ще те пратя при хората стига да установите, че е от датчик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.Забрави всичко написано до тук.СМЕНЯЙ ДАТЧИКА НА ХОЛ и всички проблеми ще ти се решат.Карам същия модел кола и от същата година. :stupid::zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де с Пепи не можеш ли да се свържеш и да пробвате с датчиците. Дори в неделя работят 2 магазина на Ауто+ и ще те пратя при хората стига да установите, че е от датчик.

Евала Кокич! Свързах се с Пепи

но ще се чуем допълнително.

Надявам се след обяд ако може да дойде

да ги видим тези датчици, че нищо не разбирам...

Ще те търся за части, ако се наложи нещо.

Здравей колега.Забрави всичко написано до тук.СМЕНЯЙ ДАТЧИКА НА ХОЛ и всички проблеми ще ти се решат.Карам същия модел кола и от същата година. :):zustimm:

Благодаря много за съвета колега. :stupid:

Ще го видим този датчик, въпреки че без да разбирам много

имам някакво вътрешно усещане, че е бензиновата помпа.

Надявам се да греша, имайки в предвид мненията на

няколко колеги от форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не върти бензиновата помпа докато въртиш на стартер най-вероятно е датчика на Хол. Би трябвало да няма и искра по свещите. Двете неща са свързани за сигурност затова почнете с това дали въобще има искра на свещите. Датчика на Хол често прави тази мизерия като стане на годинки - подава сигнал на бобината когато си поиска. Ако има искра на свещите, а не върти бензиновата помпа тогава проблема може да е в нея или в предпазителя. Но при всички положения ако проблема е в нея няма ту да пали и работи, ту не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се бензинова помпа.

Пепи измери налягането и показа 3 атм.

Значи вече се търси бензинова помпа,

дано не излезе и друго, като преди това се мине

през пътна помощ, за да я прибера от бензиностанцията...

И понеже в последно време усещам, че ми е отслабнала

психиката, сядам да се напия :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пийни си брат, ама не прекалявай. Карай си колицата със здраве. Какво мислиш, че като вземеш друга и ще е ОК ли.....ми...даже повече ядове можеш да си докараш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пийни си брат, ама не прекалявай. Карай си колицата със здраве. Какво мислиш, че като вземеш друга и ще е ОК ли.....ми...даже повече ядове можеш да си докараш :)

Много ти благодаря колега!

Така ще е докато караме старите кочини на германците.

Бих се радвал да я налазят пироманите, но за кърък е

на бензиностанция, и едвали ще ме огрее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще смениш помпата и нещата ще се оправят :). При нашите горива и нова кола да е пак не е ясно колко ще изкара помпата :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем.Придърпваше ми от доста време,един ден отидох до Велинград и там като изгасна- няма палене повече. Подърпахме я 100 м . и запали. Прибрах се от там и и минах през един приятел в Младост-и повече не запали.Викнах майстор и сменихме бензиновата помпа.Като дадеш контакт виж дали се чува да работи помпата-трябва да се чува че върти,ако не за смяна си.А мове и да се чува ама да не може да качи гориво-да няма толкова налягане-вече.99% е помпата.

Дано съм бил полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кокич последното нещо което искам е да те дразня. Аз работя в сервиз, и на подобни ситуации съм се нагледал.

Обаче честно кажи преди колко време ти беше предната голяма повреда на АЦЕ-то? Дребните нещица ги има даже на 5 пъти по скъпи коли вт.ръка, затова кажи кога беше последния голям проблем?

Аз карам такава кола. Една сутрин ми изби О-пръстена под масления филтър. Псувах много, 5 дни преди това сменях масло и притегнах въпросния пръстен защото беше тръгнал да тече. 4-ри пъти го купувам и подарявам на някой изпаднал в тази беда. Накрая и при мен стана беля, но аз отново нямах наличен да го сменя. Иначе до сега на път не ме е оставяла :respekt::zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче честно кажи преди колко време ти беше предната голяма повреда на АЦЕ-то?

Преди 3 години - смяна на двигател.

Все-пак до известна степен съм съгласен с теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...