Jump to content

Закупуване на часовник-реплика от сайт


Recommended Posts

Здравейте,

Харесал съм си един 1 часовник-реплика от този сайт - Replicasonline.org.uk.

Някой случайно да е пазарувал от този или подобен вид сайтове ?

Виждам ,че нямат плащане чрез PayPal ,а само с кредитна карта,което ме навежда на мисълта ,че е възможна "лека" измама.

Пазарувал съм от сайта на Арсенал (Лондон) с кредитна карта,но за там не съм се съмнявал в някаква измама.

Преди имаше един сайт където се правеше проверка или мнения и отзиви на даден сайт ,но не се сещам за адреса...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато премина към плащане не виждам да има сертификат или криптиране при въвеждане на данните ти, а на този етап би трябвало да има, така че дори и те да не са измамници не бих си въвел данните, особено на кредитната карта, в този сайт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,не бях се сетил за сертификат....Мерси за бързия отговор.

Харесах си една реплика на Romain Jerome,но ще я търся от другаде :)

Сега си писах с един оператор на друг сайт ,който при въпрос дали е възможно плащане през PayPal ми отговори следното :

"You can firstly confirm the order by choosing western union payment and then have an order id on our website, then make payment to my paypal, ok? "

Редактирано от Brave(TheDrill)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с евтини китайски ментета, защото се останеш разочарован, това което е на картинката няма нищо общо със истината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с евтини китайски ментета.....

Китайчетата правят такива ментета, че и производителя на моменти се затруднява да познае фалша, изобщо не са за подценяване.Говоря за часовници.Не бих си купил реплика на известна марка......, някак се губи смисъла, все едно да се возиш в менте Ауди:hilezh:.

Но автора явно знае какво прави и така си му харесва, лошо няма:rolleyes:.Тия цитираните не са с добро име, бягай настрани.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайчетата правят такива ментета, че и производителя на моменти се затруднява да познае фалша, изобщо не са за подценяване.Говоря за часовници.Не бих си купил реплика на известна марка......, някак се губи смисъла, все едно да се возиш в менте Ауди:hilezh:.

Но автора явно знае какво прави и така си му харесва, лошо няма:rolleyes:.Тия цитираните не са с добро име, бягай настрани.

Репликите, за които говориш, струват от хилядарка нагоре и пак ако ги отворят в представителството на съответната марка ги познават, но на колегата от тоя сайт ще му пратят реплика, която струва 5$..... та затова да не се занимава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайчетата правят такива ментета, че и производителя на моменти се затруднява да познае фалша, изобщо не са за подценяване.Говоря за часовници.Не бих си купил реплика на известна марка......, някак се губи смисъла, все едно да се возиш в менте Ауди:rolleyes:.

Но автора явно знае какво прави и така си му харесва, лошо няма:hilezh:.Тия цитираните не са с добро име, бягай настрани.

Глупости! Няма такъв филм. Всяко менте ще ти позная.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупости! Няма такъв филм. Всяко менте ще ти позная.

Е, който го може, го може:hilezh:.

И аз бих казал същото, ама не мога:rolleyes:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро ми хареса един вид като" бижу" , не че за няква гъзария ;)

Ако изкара 1 година без да му се счупи някоя от врътките,пак щее добре :)

Отказах се де, доста съмнителни ми се струват този вид сайтове :wall:

:rolleyes::hilezh: мерси за отговорите :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро пазарувах от този сайт и съм доволен - имат добри промоции и понякога изпадат часовници на прилични пари.

http://www.watchshop.com/

мисля, че имат доставка до България, защото един приятел знам, че го ползваше.

ако не бъркам можеш да минеш и през амазон ...въпросният сайт е регнат и там като търговец.

извинявам се за спама, ама не мога да се въздържа да не го споделя:

http://www.watchshop.com/mens-citizen-professional-diver-chronograph-eco-drive-watch-bj2117-01e-p99932865.html

(малко се чувствам като малките кученца, които като ги галиш по корема се напикават от кеф)

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...