Jump to content

Apple iPad 3


Recommended Posts

Да си дойдем вече на думата, си прават кво'т си искат и т'ва е. Не сме само ти и аз разочарованите този път, чета доста народ реве из нета за тоя iPad 4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от кво да ги защитавам ве? :hilezh: Некво престъпление ли са направили? Просто айпада го третират по същия начин, както и компютрите им. И не е iPad 4, а е iPad четвърто поколение, точно както са всички продукти различни от айфона. Всички те имат ъпгрейди когато има нова технология, която да вградат в нея, без да се съобразяват с някакви годишни интервали и задължителни редизайни. Ако говорим за нещо нетипично за компанията, като ъпдейти и редизайни, то това е iPhone и първите две поколения на iPad.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Некво престъпление ли са направили?

Не, направили са пълно малоумие за да не използвам по цветисти думи. Безмислен и ненужен ъпгрейд. Да беше като при айфонЯ, по тънък, по лек и т. н. При аймака пак ли само проца са сменили, що пишеш глупости ?

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво значи безмислен?

за кой е безмислен аз няма да сменя 3ката щото и тоя си ми е екстра и нито се чувствам преебан нито "извън" модата....в крайна сметка никой не ти е сложил ножа да се ъпгрейднеш с новия.

виж минито ако е на тая цена е безмислено , за 200лв по малко от айпад 3 си вземаш същото нещо само че осакатено от към дисплей....принципно сигурно няма да е лоша машинка и на много хора може би ще им допадне ма за мен е нещо ненужно...ся ше видим до дни андроид юзърите ше ни светнат за всичко около него ако не бяха те нямаше да знам и половината неща за ай продуктите....информирана челяд :)

а новия айМак кърти мивки , няма по красив десктоп компютър заклевам се

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво значи безмислен?

Че наричат нов модел айпада само щото са сменили един смотан проц. Даже и за айпад 3с не стига.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го очаквам с нетърпение за да ъпгрейтна детето. Класическия айпад му е голям, а айпода му отесня.

Sent from плодзеленчука.

И аз със същата цел го чаках, но на тази цена мога да взема 2 нексуса и няма да има крамоли в къщата:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, направили са пълно малоумие за да не използвам по цветисти думи. Безмислен и ненужен ъпгрейд. Да беше като при айфонЯ, по тънък, по лек и т. н. При аймака пак ли само проца са сменили, що пишеш глупости ?

чакай сега, това че сега се чувстваш прееб@н си съвсем само твой проблем. Чети внимателно, какво ще ти напиша, защото ти пишеш глупости! Ъпдейти на всички продукти, с изключение на iPad и iPhone(iPod touch върви към iPhone), се правят на различни интервали, като се случва даже по няколко пъти в година. Дизайна е същия, името си е същото, няма промяна на цифри и букви във името. Така е при Macbook Air, Pro, iMac, iPod Classic, Nano, Shuffle, Mac Mini, Mac Pro. Името е едно и също. Всеки ъпдейт е нов модел, който си има различен моделен вътрешен номер. Смяна на дизайна става през няколко години. 3-4 години средно. iMac му беше време за редизайн и пускат нов. Макбуците без ретина са от 2008ма без промяна в дизайна. Тази година получиха нов, който пак си се казва само Макбук Про, но е с ретина екран. Скоро старите варианти ще ги махнат и ще останат само ретини. Всяка смяна на дизайн е ново поколение. iPad 3 като модел НЯМА. Има iPad, който беше 3то поколение, сега излиза 4то поколение на iPad с нов порт, което си е промяна в дизайна. Ако беше само ъпдейт на процесора, щеше да е айпад 3то поколение с А6. Та сега остава единствено iPhone, който е на доста по-различна философия относно имена и ъпгрейди от всичките им останали продукти.

Повече нищо не трябва да пишеш по темата, защото е некомпетентно и глупаво.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха ти си баси дървения философ. Нито се чувствам преебан, нито нищо.

Споря само, че тоя ъпдейт е безмислен и не може да се нарече нито 4-то поколение, нито айпад 4. Това си е същия таблет, същия дизайн. Всичко е същото. Само един проц са сменили. Все едно макбук про-то сега дето излезе да му беха само сложили АЙВИ бридж вместо Санди бриджа. И това е новото поколение.

Разбра ли ме сега, философе ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смениха порта - нов дизайн. Абсолютно несъответсващи алуминиеви панели. Само процесора ако беше, както казах по-горе, щеше да е трето поколение с А6. Тва е. А ъпдейта е смислен, главно заради МНОГО по-бързия и икономичен процесор. Също така, пак събраха близко представянията на ифон-ипад, така че и двете да са с актуалния SOC и двете, без 6 месечна безмислена разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да питам тука по-знаещите.Преди семица ми се появи ъпдейт iOS 6, като дам download, го сваля до средата и забива или направо крашва.Рестарт и пак така.Оставих го цяла нощ да сваля, но пак същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Аз го блъскам това в последните 3 дни.

Доста е добро....щом жената взе да мрънкя, значи играта е добра :hilezh:

Също си купих и неква пуцалка - modern combat 4, zero hour

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли вариант да се качват филми със субтитри на не-джейлнат айпад ?

Не е мой и искат да го джейлна а хич не ми се занимава , също ако е възможно с кой плеър се гледат , ако има безплатен ще е екстра щото доколкото познавам човека хич няма да иска да плати пари било то и 1-2$ :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

avplayer ползвам, директно от торентите качвам и си вървят. Субтитрите могат да се забързват или забавят, може да им се сменя енкодинга и т. н. Ама струва космическите пари от 2 лева, май.

Знам за каските, ама ги пазя за по натам :rolleyes:style="font-size: 9pt;">

А бе досада си е, верно е. По добре да я беха пуснали за 10 лева, а не изкуствено да ни карат да плащаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...