Jump to content

Recommended Posts

Колеги ,някой кара ли с тези гуми да даде някакви отзиви? ..или да взимам Вредещайн сноутрак 3..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

С такива съм в момента. Колата се държи перфектно на сухо, мокро, сняг, киша и т.н. Тиха гума е. Още ми е рано да споделя относно износването.

PS: Размер 195х65х15

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,някой кара ли с тези гуми да даде някакви отзиви? ..или да взимам Вредещайн сноутрак 3..

от летния семперит бях направо удивен страхотна гума,поведение на дъжд направо нямам думи,малко по тежки бяха, и с нормално каране, това незнам към предимства и недостатъци ли да го сложа не се търкат много много,иначе се излъгах да взема с малко по високият тогава индекс на скорост около 190км направо ми се струваше че колата е като залепена на пътя,това впечатление пак казвам беше за летните,за зимни гуми сега карам с континентал впечатленията са подобни не вият държат много добре колата на пътя и прочее,за Вредещейна отзивите са че е много добра гума за сняг,направи си ти преценката на място като идеш цена шарка и качество :)

поздрави и доскоро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз честно да ти кажа съм с такива в момента и не съм много доволен, водят ги малко от типа всесезонни, не са със изразена зимна шарка и може би оттам не ми харесва поведението им на мокро и лед иначе за неотъпкан сняг чат пат биват. Виж на другата кола съм със Семперит Уинтър Грип, там вече е друга бира, много съм доволен, 3-та зима се карат и имат още много грайфер и са меки и като поведение са класи над Спийд Грип-а. Така или иначе вече си ги купил, важното е тебе да те удовлетворяват, а като нови такива поне 1-2 зими едва ли ще си с лоши чувства към тях :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Континентал що не се огледаш? Иначе Семперита е втората марка на концерна Континентал... Следват Гиславед, Барум, Генерал, Америка.

Лично по темата - аз съм за Семперит.

Вредещайна е индийска гума, не ти я препоръчвам откакто индийците я взеха.

Един френд все пак си взе такива летни.. едната някак си чисто нова гръмна като се качи на магистралата за първи път с тях.. без видима причина. Не знам защо ги взе, бяха с 10 лв. на гума по-евтини от съответния Континентал тогава...

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех Семперита ,защото бяха произведени в Германия,а Контито мисля в Словакия и затова се отказах..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност Семперит са Австрийска марка. Контитата са чешки обикновено. Ама няма дертове с това.

Честито, надявам се да си доволен. Все пак са по технология на Конти. Пиши и за впечатления от този модел... който е нов.

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами първите ми впечатления са,че са супер тихи и меки...на сняг не са от най-добрите (в сравнение с Вредщайна например),но пък спират много добре..в кишата и водата мисля,че се справят перфектно.За цената им ,мисля че си струват,но ще видим колко зими ще изкарат все пак.. :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешно според мене, както и да е :zustimm:

Не бих казал колега..два пъти съм купувал хубави марки гуми произведени не където трябва и двата пъти съм брал ядове :hilezh: ..пък нека си разправят,че нямало значение..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...на сняг не са от най-добрите (в сравнение с Вредщайна например),но пък спират много добре...

Е, колко да не са добри в снега :hilezh:

ЦЪК

PS: Subaru-то беше закъсало на слизане, а Нивата качи :hilezh:

Редактирано от PRR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вредещайна е индийска гума, не ти я препоръчвам откакто индийците я взеха.

:steinigung:

Понякога, когато не си съвсем сигурен, е по-добре да си траеш.Аз продавам Вредещайн от 10 години и досега освен Made in Netherlands друго не съм виждал да пише на тях.Без лоши чувства, просто ще оставиш грешни впечатления у колегите, които не са толкова запознати.

Извинявам се за спам-а!

На колегата да са му честити новите гуми и да си ги ползва със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Subaru-то е ниско и беше легнало по корем. Освен това няма блокажи на предния и задния диференциал. А беше със зимни гуми - по спомен Kleber Krisalp (май 2ка).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия с хубавите коли най-мразят да дават пари за по-скъпи марки гуми :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бих казал колега..два пъти съм купувал хубави марки гуми произведени не където трябва и двата пъти съм брал ядове :hilezh: ..пък нека си разправят,че нямало значение..

еми ок, щом казваш :)

Тия с хубавите коли най-мразят да дават пари за по-скъпи марки гуми :lol:

прав си хаха :lol::zustimm:

Редактирано от wolff1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пО ДОБРА ГУМА ОТ мИШЛЕН А3 няма преди това бях със А2 също мн добра гума за А4 вече нз ще кажа другата зима :zustimm:

Редактирано от Dakata9
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:steinigung:

Понякога, когато не си съвсем сигурен, е по-добре да си траеш.Аз продавам Вредещайн от 10 години и досега освен Made in Netherlands друго не съм виждал да пише на тях.Без лоши чувства, просто ще оставиш грешни впечатления у колегите, които не са толкова запознати.

Извинявам се за спам-а!

На колегата да са му честити новите гуми и да си ги ползва със здраве!

Колега, с цялото ми уважение, Vredestein е марка на Apollo tires, който е индийски концерн. А надписа Made in еди-къде-си е само надпис....

Другото е маркетинг.

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пО ДОБРА ГУМА ОТ мИШЛЕН А3 няма преди това бях със А2 също мн добра гума за А4 вече нз ще кажа другата зима :zustimm:

А от перловеца по-дълбоко има ли ? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА сам стигнах до извода!!! сложи си тези SEMPERIT SPEED-GRIP 2 ако искаш и чисто нови с ела да те кача там дето се качвам аз със моите А3 които карам 2 ра зима с тях?Никой не може да ме убеди че има по добра гума от Мишлен!В това съм се убедил лично!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...