Jump to content

Избор при покупка на AUDI ???


Recommended Posts

Виж колко струва пътя до Германия, хотелите, нафтата, застраховките, транзитните номера и фейслифтовите дизелови Б5-ци.

Sent from плодзеленчука.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е трудно колега с тия Б 6-ци..Аз за една келява А3-ка ,където има два пъти по голямо предлагане,набих 1500 км и то на добре изглеждащи снимки и направо се отчаях от нашия пазар.Мой приятел също търси Б6 от 1 месец,но няма нормални такива в БГ ,та и на 14х.лв(и той почна от 11-12),а аз лично не бих дал и 8 х.лв за тези ,които гледахме..Мой съвет, вдигни леко бюджета с 1500-2000лв. и се разходи до Западна Европа..за такава кола си струва разходката..поне има голям избор..

Редактирано от nuvoari
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя съвет е да зи земеш няква за 8000лева и да си я направиш до 10 ше стане кукличка.Ползвана кола неможе да е без забележчица.Гледаи ги след 2-3 години на цената на б5ците :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя съвет е да зи земеш няква за 8000лева и да си я направиш до 10 ше стане кукличка.Ползвана кола неможе да е без забележчица.Гледаи ги след 2-3 години на цената на б5ците :bia:

В едно издъхнало Б6 може да влязат много повече от 2000 лв. в ремонти ... една рейка да смениш и си ги опукал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Кадиев си продава А6 1.9 помпа дюза,защо не го разгледаш,колата му е в много добро състояние,всеки който я е виждал може да го потвърди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ми остане време утре ще отида да огледам тази: В6 1.9 TDI

Не е зле и друг варненец да я види, та да я обсъдим после!:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво му е интересното Б6-ца с предница на Б7-ца. Има интересно 2,5 тди в раздел купува/продава с код на мотора БАУ от края на 2004 г, черно с хубава джанта, но е авант.

ПП: Ето го.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя съвет е да зи земеш няква за 8000лева и да си я направиш до 10 ше стане кукличка.Ползвана кола неможе да е без забележчица.Гледаи ги след 2-3 години на цената на б5ците :bia:

По-добре не, обикновено уморена кола няма възтановяване, не си струва риска.

Като няма Б6 просто си купи едно изпънато Ц5 и това е, аз поне така направих и хич не съжалявам - не стига, че колата се оказа читава ами е и 90% модификацията, която търсех и никога нямаше да имам при Б6.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите по нагоре са прави..не е лошо да оглеждаш и А6-ци ..покарай и двете и ще разбереш каква е разликата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Avant не гледам въпреки че е било по красиво и практично.

Седана е за мен.

А6 Ц5 гледах около 3-4 1.9TDI тъй като пазара е по-ограничен на този модел-нищо читаво, само кенефи и цена 8200,8300,8900лв,и 98-99година.

А6 Ц5 2.5TDI просто ги подминавам.

Колеги,

чета че повечето от вас не биха погледнали посочените от мен обяви.Какъв Ви е критерия?Какво гледате?

-разлика в боя -нямат

-линия -имат

-калници,капак,врати -разстоянието е едно и се водят

-протрито -нямат

-визия -имат

Казвайте тънкостите или да си сменям новия LCD монитор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто цялостна визията на първите 7 обяви, салона вътре мен лично не биха ме накарали да се разхождам да ги гледам, единствено 8-мата която добави в последствие ми харесва и прилича на нещо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ми остане време утре ще отида да огледам тази: В6 1.9 TDI

Не е зле и друг варненец да я види, та да я обсъдим после!:)

Тази не е супер оферта... Още на външен вид, поне 350к км! Иначе е била супер! Много красив салон. Има и натиснато на заден ляв калник!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...