Jump to content

Проблем с 4Х4


Emo_vd

Recommended Posts

Малко Off: Само да вметна, относно декодера от 3-та страница на темата: Да, работи като free версия с ограничено инфо; има опция да си платиш и да даде подробно инфо - та, взех, че се набутах там 3 и нещо си евро и от сутринта си чакам report-а на пощата ... ама "нъцки" :rolleyes: После, гледам към кого е разписката от paypal а то към неква кака в руската степ ... Та така ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Малко Off: Само да вметна, относно декодера от 3-та страница на темата: Да, работи като free версия с ограничено инфо; има опция да си платиш и да даде подробно инфо - та, взех, че се набутах там 3 и нещо си евро и от сутринта си чакам report-а на пощата ... ама "нъцки" :rolleyes: После, гледам към кого е разписката от paypal а то към неква кака в руската степ ... Та така ...

Колега, аз съм пробвал само фрий версията и си бачкаше перфектно! :gruebel: Не съм знаел, че е измама другото...! <_<:angry: Съжалявам, че са те метнали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, няма проблеми, ще го преживея :) Пиша, за да предупредя колегите ако някой реши да се пробва (пък де да знам - може и да ми пратят report - ако стане, ще кажа веднага). Иначе фрий версията наистина работи - пробвах я, но после се полакомих за още :lol:

-> update на последната информация: Взех, че писах на администратора на сайта, че не съм си получил дешифровката, въпреки че съм си платил, като приложих като доказателство електронната разписка. След по-малко от 10 мин. ми върнаха мейл с извинение за случилото се и парола, чрез която да вляза в сайта и да си дръпна report-a. Получи се :zustimm: Така че, инфото го имам, въпреки дребните перипети.

Извод - търсете си правата, щото явно никой няма да ни даде нещо на готово! То това се отнася и към основната тема. Та нека колегата да отиде и поне да поиска обяснение, защо се получило това "дребно недоразумение" с Куатрото - платил е за нещо, което не е получил.

Успех!

Редактирано от GT_power
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Добрич има една сериозна фирма за климатици К_ _ _ _ В, произвежда хладилници камери и т.н

Отиваме при него за ремонт на климатика на колата на един приятел и синът му беше в сервиза (Познавам го) и ми вика момчето ела да видиш каква кола си купих( рече да ми се похвали) гледам на подемника една лъскава А4-ка 1.9 тди куатро , викам ей че хубава , че и рядка. А той вика прекараха ме вика като най големия рибок, джамбазина му казал е не духа климатика трябва да се зареди малко фреонец и няма страшно духаше ама сиг малко е изпуснал и за това. Купува си я пича вдига я на подемника и какво да гледа няма компресор изобщо, дупка и така. Има хора които са такива омайници, че на хлебар сух хляб продават вие се чудите, че колегата са го врътнали, трябва човек много да разбира и въпреки това всичко не можеш да провериш на момента, хубаво е, като се ходи на оглед да се викне някой който разбира, но въпреки това ме съмнява да съществува човек който всичко за всеки модел да знае и да го знае дали ще намери скрита лимонка за един оглед.

Редактирано от BIRIMBAUA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, то все едно да купиш Порше и да търсиш двигателя отпред, не се връзват нещата нещо........, чак пък толкова "разсеяност":gruebel:.............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...