Jump to content

Проблем с 4Х4


Emo_vd

Recommended Posts

много як цвят, като грее слънце е просто размазващ

евала за колицата, със здраве да си я караш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Съжалявам за разочарованието :huh: но и с предно да е,да си я караш със здраве :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а изобщо не съм питал дали е куатро или не е видях че пишеше на предната решетка куатро и от зад до 2.5 ТДИ и за това не съм разпитвал но дори и да не е количката е 6 точки от всякадее, та виновника съм си аз да бях питал да знам :)

Ами колега, и аз съжалявам, че са те преметнали, ама явно България вече се е напълнила с мошенници. Въпреки всичко, колицата наистина изглежда много добре, със здраве да си я караш и се радвам, че помогнах! ;)

Поздрави :zustimm:

Редактирано от Creative89
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не е само лепене на таблеката. Предната решетка трябва да е сменена с такава с табелка, иначе няма къде да се залепи.

Мисля, че и над жабката има разлика в мястото където е табелката и не може проста да се залепи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наслагали лепенки и емблеми quattro навсякъде,пропуснали половината трансмисия <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно ли кара 2 седмици и не разбра с какво предаване е колата :rolleyes::rolleyes: ... :hilezh: Баси сигурно съм маняк добряк ама ще разбера с какво предаване е всяка кошница още първите 50 метра.. еле па ако е само предно :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ще разбера с какво предаване е всяка кошница още първите 50 метра...

Именно... :zustimm:

П.П. Аз не посмях да го напиша, да не ме заклеймят за "батка-разбирач"... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно ли кара 2 седмици и не разбра с какво предаване е колата :rolleyes::rolleyes: ... :hilezh: Баси сигурно съм маняк добряк ама ще разбера с какво предаване е всяка кошница още първите 50 метра.. еле па ако е само предно :lol:

Не е длъжен всеки човек да разбира от автомобили или готвене.И колегата не е виновен , че е добряк и спокоен човек,това се подразбира от постовете му :bia: .Ако аз бях на негово място и идея си нямам как бих реагирал :gruebel: ,може би нещо подобно :box::2gunsfiring_v1::ninja::runterdrueck: .Като купувах моето ауди стъпах на някакви камъни и исках да видя как задните стрелят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ съм далеч от мисълта да го обиждам.. просто ми се струва странно колкото и спокоино да караш особено сега в това време ми звучи нереално да не се усетиш ..Но то пък пациенти всякакви :bia:

Редактирано от optimist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ съм далеч от мисълта да го обиждам..

Не съм си го и помислял,говорех по принцип,иначе съм много съгласен с теб,на мен ми трябва много малко да покарам една кола, за да усетя колата с какво задвижване на колелата е,дори да има разни блокировки,против пробоксуване.по принцип първото нещо, което ме интересува в една кола е с какво задвижване и и как е разположен двигателя.Великото откритие се направихме,май следва Ключ :rolleyes:

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, така е...

Ето един пример: Миналата година една мадама ми кара колата(тя търкаля една умрЕла Корса, макар и нова) и след първия километър ми вика: Тука има нещо странно в тая кола !?Някакси все едно нито е на предно, нито на задно!? :blink: Викам: Баси, много разбираш... :hilezh:

Ама, мацката усети, че има нещо...

Та, такива неща...

Няма лошо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То след като я е купил и да разбере на другия ден, каква полза. трябвало преди покупката да се гледа.

Ако си караш нормално и не въртиш гуми, освен това не познаваш колата и не знаеш как трябва да се държи, според е нормално да не разбереш.

Макар, че на мен първата ми работа в такъв сняг щеше да е да видя какви колела върти, дали мога да я затъна и т.н.

Но много хора си купуват коли, за да се придвижват, а не да си играят с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tук във форума повече обичат да си играят :hilezh: Във всеизвестното клипче FWD vs RWD vs AWD казват, че като караш нормално не се усещало изобщо 4х4-то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато я взех нямаше сняг и не ми се правеше на състезател, аз даже не знаех как функционира това куатро, но ето на не е куатро не е болка за умиране наи важното е че съм попаднал на читава кола, което на днешно време си е голям + а колкото колегата с половин волан на сняг ми тръгва задницата без ръчна като подам газ това също ми е странно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с половин волан на сняг ми тръгва задницата без ръчна като подам газ това също ми е странно :)

Абе я ти за всеки случай погледни долу под колата какво има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я питай предишния собственик дали знае, че колата му не е била куатро.

Сещам се за един случай как един ,който търкалял Пасат комби 3 години,решил да го пропаде на зет си и понеже усетил, че гърнето много бръмчало решили да видят къде е изгнило и единия вика егати гърнето :blink: много странно гърне че е някакви железа-пръчки има забити в него :blink: сигурно те са го пробили като е минал през някакви арматури :gruebel:<_<:hilezh: .В крайна сметка Пасата се оказал Синхро /уж 4х4/ :dance: ,продавача си искал отново колата ама,неееееее :wall: .Пропуснах най важното,роднините са ромляни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След час ще снимам и ще кача колега ;)

Колега, на твое място ще ходя и ще се разправям със тоя терикат дето ми е продал колата, ако не да си я вземе, то да ми върне 1500лв от цената на колата, щото ме е измамил и ми е продал колата по-скъпо заради нещо, което го няма!!! А той ако ти излезне с номер, че незнаел и някви такива други жалки оправдания му кажи да не се прави. Те много обстойно си оглеждат колите дето ги вкарват в България, повярвай ми! Имам 2-3 познати дето държат автокъщи и знам за какво става дума!! :2gunsfiring_v1: :2gunsfiring_v1:

В крайна сметка ако се дърпа, как каза един колега по-назад в темата - лопатата с дебелата дръжка иии...... :box:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...