Jump to content

Избор на бойлер...


Recommended Posts

Ако говорим за качество то тогава Stibel Eltron. Личния ми е такъв - с двойна изолация е и вече кара 13 година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Абе ще векуват ли тези бойлери. Аз лично на 6-7 години вадя по едни 250лв и си купувам нов. Ако се счупи преди това си има гаранция и да му мислят. Сега съм с Атлантик и вече 1 година без проблеми, бавно загравя, но той не се спира и има винаги топла вода. 1.5 кв е със сух нагревател. Като се счупи вземаш нов и те така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с "Елдом инвест" вече 13 години. Малко преди да му изтече гаранцията протече водосъдържателя. Доплатих си и ми поставиха водосъдържател от неръждавейка. От тогава няма проблеми с бойлера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Като се счупи вземаш нов и те така.

И викаш всеки месец нов уред?

Ако карат по 3 години.

Януари - бойлер

Февруари - хладилник.

Март - печка.

Април - фритюрник.

Май - сешуар.

Юни ...

 

NO, thanks!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми оказа се, че моя бойлер е в гаранция и ми смениха водосъдържател, нагревател и предпазен клапан безплатно. На 4-тата година сдаде багажа 3kW Елдом Инвест. Техниците препоръчаха следващия да е неръждавейка, но на практика сега съм с нов бойлер и трябва да изкара поне 2-3 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И викаш всеки месец нов уред?

Ако карат по 3 години.

Януари - бойлер

Февруари - хладилник.

Март - печка.

Април - фритюрник.

Май - сешуар.

Юни ...

 

NO, thanks!

На 3 год не, но на 5-6 бива. Грешна ти е сметката обаче. Имаш печка, бойлер, хладилник и пералня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде оставяш:

Миялна, сушилня, микровълнова, ТВ (няколко), компютри (няколко), климатици, фритюрник, сешуар, яйцеварка, ел.кана, тостер, скари и тн.?

Да не пропуснем телефоните.

---------

Супер съм недоволен от новия ми хладилник Аристон. Работи перфектно и всичко му е наред. Обаче като се включи компресора ПУКА. Като нещо което се разширява / свива от температурата. В продължение на минута. За къв чеп му рекламират компресора че бил 28дБ като пука сигурно с 70.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...