Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Бялата кола я виждам доста често! 2.3 мотор пък и прилично вървене. Пробвано и гарантирано. Не мога да разбера зощо трябва да се съобразявам с мението на някой относно оптиката на собствената си кола???? Ма искал такъв заден спойлер .... турил си. Или трябва първо идеен проект да дам да го одобрите и след това да почвам??? Е като свърша с моторетката все си мисля че ич ни ми пука в кой раздел на селския тунинг ще ме турите! Относно задното крила колега тука имаше в подписа си такава ма никой не възропта че е селски тунинг! Па на мене ми и харесва и като боя и като визия!

човек,това чудо на науката и техниката ще развали хубавата колица <_< ....

Редактирано от gas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво имате против Разград???

РР номера имат още 100 населени места.ония дето се прави на голям играч с дизеловата А4 и с РР номера нека си каже защо не го е виждал в Разград. Пича е от Исперих ама май е забравил да каже.

Ми аз имам лични наблюдения от Рязград, нямам навик да говоря ей така <_<

Това някакъв местен хумор ли е, тия от Исперих се пишат на РРдчани? :D

Ще ме умориш от смях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално тези тениски, бяха направени по инициатива и от Audi_V6 и RED-AUDI. Ако се навием можем да си пуснем и втора серия може би...

Всъщност колегата audi200avant все още има една неполучена червена фанелка която седи в мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно колата обсъждана в началото не и е махнато нищо така си стои въпросния пич се казва любо и малко е трудно и някоя бригада да му смъкне нещо както каза драг та въпросният човек си има и също така "добре" тунингован пасат ..... човека се занимава с прибиране на дългове за лизингова компания и просто явно като няма какво да прибират от хората се е напълнил с разни боклуци и си ги кичи грам не му пука ко си мислят хората за тез работи пък и при вида на 2 и нещо висок чичак с 50 ръка към 150 кила малко рядко се намира някой който да му каже нещо особенно в края на света разград ако някой иска да го пита нещо мога утре като ги мярна с колегата му да им взема телефоните да ви ги постна и да им задавате всякакви тунинг въпроси ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като става въпрос за оптичен тунинг и разград имаме си хондата на николай оранжева с вдигащи нагоре врати не е никак лоша колицата му и някои предполагам я знаят снимки мога да пусна ама не точно сега ... да не се обиждаме на градове нали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук пък има един друг екземпляр от същия край, значително по- естетично издържан от другия. Явно и в този край ауди мафията е превзела всичко :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...