Jump to content

A4 1,8TQ AEB GT3071


Recommended Posts

За турбината, за първи път я видях от един пич с една хонда, която е в проект

по принцип сравнявайки я с гаррет ( примерно) на гт35-та ли е в класа  ? 

Редактирано от RISTEE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти внимавай да не ти падне скалпа освен косата!  :lol:



За турбината, за първи път я видях от един пич с една хонда, която е в проект

по принцип сравнявайки я с гаррет ( примерно) на гт35-та ли е в класа  ? 

По-скоро към 40-ка отива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз така като гледам страх те е от дизелите в което няма лошо, за да прибегнеш до камионско турбо :D. Ама така като гледам не мислиш ли че с такова турбо кулера ще е малък? Честито за придобивките ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. Ама така като гледам не мислиш ли че с такова турбо кулера ще е малък?

нема ве,той ше тури двата един след друг :hilezh:

чиче,кви са размерите на тоо кулер,да не го подуеш като балон с тоа турбос ,или си го зел само за парлама,колко да държиш експлозивите в него?? Мноо хитро,да се врежеш в тълпата на 2.0 бара и при сблъсъка да има бау oт TNT- то вътре :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебавам се, не е за мен турбината, за друг проект е, аз просто я доставих. И в тоя ред на мисли да се коригирам - казаха, че била по-скоро като 42-ка, не като 40-ка. Не съм такъв хухавелник да изплескам такова турбо на тръц, Тва дет се вика и ЦвЦв дори няма да го направи.  :lol:

Кулера си е за мене, 550х230, скоро ще кацне на колата евентуално. КМС-а също е мой, ама не съм решил още какво ще правя, евентуално да махам тая и да правя друг проект за догодина, знам ли. Всеки случай буркановоза няма смисъл да го разбутвам, направена кола, мапната си е екстра. Ще пробвам на още едно състезание до края на сезона живот и здраве, ако успее да свали 1-2 десети, това ще са й топ резултатите на таз кола.



Значи аз така като гледам страх те е от дизелите в което няма лошо, за да прибегнеш до камионско турбо :D

Излизай на Бояна от място.  :bgdev:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа още на 180 чуквам спирачки и пускам аварийките  :biggthumpup:

 

пп На 1 миля може, ама качвай Шпекса и некой негов братовчед за пасажери  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия проект с котвоносител ли ще бъде в некоя б4, проект мечта.

Не, С5-ца за клас Предно. Даже чух, че щели да те канят за консултант-конструктор... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото смешно нещо в тая секция на форума си ти, Метка. Щото единствения тука, който е станал нарицателно за цигания и дзифтария сред целия форум и в половината сервизи в София си ти и онова твое творение с части от кофи за боклук... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За бая неща има. Ама щом казваш значи не хейтиш, то е случайно че се опитваш да ми обясняваш некви неща без да те питам. Както споменах с тоя отпадък дето взе и го реставрира и се пробвА да го продадеш е смешно да храниш на другите колите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я ги изброй тия "бая неща", за да съм наясно къв баровец ми обръща такова специално внимание? :lol:

И не храня на другите колите, а само твоята вървелка. Ама тва е щото тя е уникална тука... като собственика си. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...