Jump to content

Помощ за избор на А4 В6 седан дизел


Recommended Posts

Е да хрома е най-готин.Аз за разнообразие смених 3 комплекта хромови лайсни докато си намеря тези, които най ми харесват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, да те посъветвам като млад татко - не си взимай седан щом си с бебе!

Успех!

+1 и от мен за комби,като се роди дещеричката бях със седан направо беше ужас но с комбито е друга бира :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да хрома е най-готин.Аз за разнообразие смених 3 комплекта хромови лайсни докато си намеря тези, които най ми харесват.

Мамин, аз защо си мисля, че по интериора никоя кола няма хром? Нарича се алуминий. Хромът е онова огледалното. Има го и матово, но пак си се усеща , че е хром. Алуминиеви лайстни да, но хромови... :blink:

А като се сетя, че аз в твоите каталожни познания се кълна. :steinigung:

:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 и от мен за комби,като се роди дещеричката бях със седан направо беше ужас но с комбито е друга бира :zustimm:

Не, че комбитата на А4 са кой знае колко обемисти, но все пак удобството е неоспоримо. Големият товарен отвор дава съвсем други възможности.

А ако такава кола е и с куатро и има и доволна проходимост, става идеална за семейни нужди.

Но колегата няма да му е голям ъпгрейда с това А4 седан след 80-ка купе. Ще спечели две врати в повече и маалко по-голям багажник. Аз определено бих заложил на комби и бих му метнал едни гуми 215/55/16 или 225/50/17, за да се вдигне малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, най-накрая мисля че намерих моята нова-стара кола :) След дълго търсене, разбирайте 1 ден гледане на 3 B6-ци, на една от които жабката се разпадна след като я отворих, а на другата седалката скрибуцаше като стар пружинен матрак, избрах третата по ред:

http://www.cars.bg/u622317

Капарирах я и понеделник отивам да я взема за 11200. Не съм много по обикалянето, а и след като на връщане от Люлин купето издаде багажа, направо реших, че това ще е колата. Продават я от шоу-рума на Хюндай, казаха че са и направили диагностика, дори посочиха какво са открили за смяна, но в сравнение с другите коли тази изглеждаше направо като нова.

Благодаря на всички за отзивите и ще пиша за впечетленията си от А4-ката след като я взема :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...