Jump to content

Какво мислите за тази обява?


ronio

Recommended Posts

Исках да разбера дали някой от форума е имал честа да види тази кола и има ли смисъл да ходя до Обеля2?

Audi 80 2.0 115k.c. Автомобили

6900 ЛВ.

Данни:

пробег - 104000

година на производство - юни 1996 г.,

цвят - Червен

Особености:

4(5) Врати

Ел. Огледала

Ел. Стъкла

Кожен салон

Комби

Нов внос

Серво управление

Стерео уредба

Центр. заключване

Продавач:

Регион: София

тел.: 0888603053

post-3172-1148047780_thumb.jpg

post-3172-1148047800_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая е минала покрай '96 година, от '95 за Италия и '94 са Германия, В4 са с въздушни възглавници, ако бъркам - нека ме поправи някой... В най-добрия случай тогава и е първата регистрация... Може и да е имала, ама да е сменен волана, ама туй също не ми се вижда добро положение...

Отделно, дето е без климатик, а и на снимката на интериора нещо не ми се видяха седалките да са кожа?

Редактирано от peshone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами цената си е определено висока,годината нереална(щеше да е А4 в противен случай,или просто от Ауди изведнъж им е станало мъчно за старата В4 и в средата на 96 са произвели още някоя друга бройка),климатик няма еърбег също :respekt: ,тази от снимката поне е без кожа ами супер е колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това за мен е нереална цена макар и да не е краина няма quatro няма климатик няма джанти поне. Няма нищо по особено за което да се хванеш и да си кажеш че си заслужава.

П.С (лично мое мнение аз не бих я взел за тази за мен нереална цена)!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената определено е висока,сложи му номера и аларма околу 250лв. каско кам 400лв. ГО и винетка и отиде на 7500лв. без да си сменял нищо по колата,а ще ти се наложи със сигурност.Подобре се огледай за запезена и читава,минала през този етап,ще ти излезе със сигурност многу по-изгодно.Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята беше писана в обявата 1996, защото "такива се били търсели" - до 10г, е, прецакаха ме с каското, заради процента до 10г и след това, но пък се влюбих от пръв поглед :respekt:

Виж я на сервиз, приятелю и ако е перфектна - помисли как да я докараш под 6000 :flehan:

Редактирано от galaboff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях колата, тия са много зле :flehan: - колко тьп трябва да си! аудито се оказа че е 1,6 а не 2.0 , 94г. а не както в обявата 96 - естествено без клима и еърбег - единственото вярно е - цвета и адреса на автокъщата - Обеля 2!!!. Да не говорим пък, че преди да отида - се обадих на 4овека, и той си заяви 4е е объркана обявата и 4е колата си има всичко и да идвам да я гледам -

и кво!?!?!?!?!? Бушмените са почнали да вкарват коли! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях колата, тия са много зле  :D - колко тьп трябва да си! аудито се оказа че е 1,6 а не 2.0 , 94г. а не както в обявата 96 - естествено без клима и еърбег - единственото вярно е - цвета и адреса на автокъщата - Обеля 2!!!. Да не говорим пък, че преди да отида - се обадих на 4овека, и той си заяви 4е е объркана обявата и 4е колата си има всичко и да идвам да я гледам -

и кво!?!?!?!?!? Бушмените са почнали да вкарват коли! :D

Висока цена +грешна обява = автокъшите в Обеля :bia::( Добре че поне е Било Ауди :P

Щях да ти кажа да не се надяваш много ,но и сам си разбрал.Минавал съм 2 пъти по тези автокъщи и наистина е бушменска работа..както ина много дуги места.

Гледал ли си по Тодор Александров?

Взимал съм 2 коли от Елпас миналата и по-миналата година.Едната е за бащата така че знам със сигурност че е много доволен.Обаче там внасят само от Италия.

Успех с търсенето :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...