Jump to content

Акция по подмяна на бобини


dido_en

Recommended Posts

Звъннах в Порше и се оказа че акцията важи и за моята кола.

За момента нямало срок ... просто трябвало на място да се отиде.

Ще гледам скоро да я пусна в движение колата и да отида на място да прегледат.

Имам един въпрос понеже вече едната бубина съм я сменял с втора ръка оригинална (но си пазя и старата оригинална) сега и друга изгърмя и за да откарам колата ще трябва пак да взема оригинална ще е ли проблем ако са с различни номера т.е номера на тези бубини е един и същ за през годините просто последната буква се различава А-В-Е и така нататък ... разбирасе ще нося със себе си и старите ...

И диагностицират ли дали всичко останало е наред (кабели-свещи) или просто сменят бубините и по-какво преценяват колко на брой да сменят?

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменят всички бобини.Трябва да са оргиналните,тези с които колата е излязла от завода.Ако някоя е друга, няма да ти я сменят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение че две от оригиналните са заминали и са сменени с други две оригинални?

Аз разбира се ще нося и старите които съвпадат с другите две все още здрави?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен случая беше следния - при проверка на номера на шасито ми казаха, че в Германия са сменени 3 бобини. Тук обаче ми казаха, че 2 от бобините попадат в акцията. Става така, че на мястото на една от бобините сменени в Германия е сложена пак такава, попадаща в акцията. Така, че колега на място след преглед на колата ще ти кажат със сигурност кои ще сменят. Иначе друго по колата не се прави. За друго ми казаха - 66лв/ч. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера звъннах и си запазих час за днес в Порше-Запад. Но за мое съжаление моите бобини вече са сменяни и ми обесниха,че много съжеляват, но немогат да ги сменят. Бяха много любезни. Общето взето направих си една голяма разходка до другия край на София. <_<

Всепак си заслужава да се пробва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

За моята баба яга от аватара дали ще има акция някаква....направо ме е срам да питам :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Тъй и аз днес се наложи да проверя дали влизам в акцията защото издумка едната бобина и така, влизам .Провериха ми бобините (разбрах че тези който завършват на ,,А" тях сменят аз взех една бобина от една ,,англичанка" и точно тя не влизала в акцията ама се уговорихме да занеса моята избила и ще ми сменят 4-те това в АУДИ СЕРВИЗ- Ст.Загора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За баба Яга имаше някаква акция за болтове или шарнири. Акцията за бобини важи за всички коли от Б6 нагоре, разбирай от 2002 по нови. Основните засегнати са Б6, Б7, 4Ф бензинките и Д3 . Засеганти са даже и Q7 3,6 и 4,2 до около 2008, 2009 година. Сравняват се парт номерата с номера в таблици . Едни се сменят, други не. Добре е да се носят и старите, вече сменени проблемни бобини

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...