Jump to content

Одраскаха ми колата


pufa

Recommended Posts

Здравейте. За съжаление миналия ден станах жертва на hit and run и сега мисля как да оправя щетата. Колата е леко закачена и искам да питам има ли някакъв начин сам да оправя боята без да я карам на майстор за толко малка драскотина?

post-31143-0-92966600-1335123767_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля,че можеш да си караш така и да не ти прави впечатление,ама имам и друга идея:

Намираш из разцветките на лаковете за нокти такъв цвят. Финно на парченце от гъбка за миене на съдове мацваш от лака и потупваш лекичко докато се покрие. След като изсъхне качествено отиваш на първата автомивка, на която имат машини за полиране и пастиране и ги замолваш да се постараят. След това си се радваш на колата и си свиркаш :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с паста излиза, няма страшно. Ако си от София пиши ми на лично да ти дам координати кои хора могат да ти го оправят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти машинно пастиране , подходящи пасти (не само една) и човек, който знае какво прави.

Има точен човек и в Габрово, ако ти е наблизо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има много добри професионални, наливни пасти- абразивна и полираща. Продават се на малки грамажи в магазините за автобои. Стават и за ръчна обработка....доста по-ефикасни са от тези по бензиностанциите или веригите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има много добри професионални, наливни пасти- абразивна и полираща. Продават се на малки грамажи в магазините за автобои. Стават и за ръчна обработка....доста по-ефикасни са от тези по бензиностанциите или веригите.

Цитирай някоя марка ако се сещаш, щото и мен ме интересива за дребни проблеми.

Аз ползвам една - T-colour(до колкото си спомням) от Бриколаж за 10лв. Има ефект, но за моята сив металик не е много добре.

Редактирано от gec1bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...